Účtovníčka do menšieho tímu

    0 125

    2100265

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-30 17:14:22

    • Účtovník

    • Ekonomika, financie, účtovníctvo

    Pozícia zahrňujúca okrem účtovníckej práce aj starostlivosť o zákazníkov, riešenie reklamácii a návrh riešení k spokojnosti zákazníka.
    – vedenie podvojného účtovníctva spoločnosti
    – kontrola, úprava faktúr, riešenie nezrovnalostí
    – zodpovednosť za poriadok v evidencii, kontrola dodržiavania splátkového kalendára
    – starostlivosť o zákazníkov spoločnosti, riešenie reklamácií, udržiavanie dlhodobých vzťahov
    – inventarizácia pokladnice, cenín a pohľadávok
    – zaúčtovanie skladov, DPH, odpisovanie majetku

    Požiadavky na uchádzača

    – prax v oblasti účtovníctva
    – výborné komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie
    – predchádzajúce skúsenosti s vybavovaním reklamácií výhodou
    – aktívny prístup k práci a orientácia na zákazníka
    – samostatnosť, zodpovednosť, snaha učiť sa nové veci
    – základy anglického jazyka, skúsenosti s programom Omega vítané
    – systematický štýl práce, húževnatosť

    – zaujímavá práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
    – čiastočne pohyblivý pracovný čas
    – dovolenka navyše
    – školenia
    – priateľská atmosféra, menší kolektív
    – dynamické prostredie

    Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Názov spoločnosti

    Work Service

    2500

    Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov