Učiteľka do súkromných jasličiek a materskej školy

    0 2

    2510690

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-09-12 19:43:34

    • Učiteľ materskej školy

    • Školstvo, vzdelávanie, veda, výskum

    Hľadáme milú, spoľahlivú, zodpovednú a lojálnu učiteľku/vychovávateľku/kamošku do malého kolektívu detí.
    Slečnu či pani, ktorá má osvojené princípy láskavého, bezpečného a oddaného prístupu, ktorý je nevyhnutný pri práci s deťmi a zároveň je v práci samostatná a dokáže strhnúť pozornosť deti, rozvíjať ich osobnosť, viesť ich a učiť.

    práca v DJ a MŠ s deťmi vo veku 1rok – 6 rokov
    – socializácia detí
    – dodržiavanie a realizácia už vytvoreného programu
    – pohybové aktivity s deťmi
    – tvorivé dielničky s deťmi
    – dbanie o čistotu detí, ich správny vývoj a rozvoj, dbať na rozvoj reči
    – odúčanie od plienok
    – kŕmenie detí (nie príprava, len odkŕmenie)
    – maximálna ústretovosť rodičom, aj k ich mnohokrát vysoko individuálnym a náročným požiadavkám
    – komunikácia s rodičmi detí na dennej báze
    – administratíva (písanie denného záznamu o každom dieťati)
    – hygiena detí – umývanie, prebaľovanie

    Požiadavky na uchádzača

    Hra na hudobnom nástroji a jazykové (angličtina, nemčina alebo iné) prípadne iné znalosti sú výhodou

    Príjemné prostredie a korektný prístup.

    Termín nástupu dohodou

    Škôlka a jasličky Múdre hlavičky, jedinečná škôlka v Pezinku
    www.mudrehlavicky.sk

    Možný dátum nástupu

    01.10.2017

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu
    • živnosť
    • internship, stáž

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent strednej školy
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Via Bibliotheca s.r.o.

    3-4 zamestnanci

    Iné neuvedené oblasti