Trénerka/recepčná vo fitness centre

    0 2495

    698023

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-29 14:43:25

    • Administratívny pracovník, referent
    • Asistent
    • Recepčná

    • Administratíva
    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

    Hľadáme nového kolegu, alebo kolegyňu, ktorí majú záujem o prácu vo fitness centre. Viac info na www.tempus.sk

    Náplň práce:
    – fitness inštruktor a tréner,
    – komunikácia s klientmi,
    – predaj vstupeniek,
    – príprava fitness nápojov,
    – predaj doplnkových produktov výživy,
    – obsluha fitness strojov a sauny,
    – práca s registračnou pokladňou,
    – zodpovednosť za denné uzávierky a inventúru,
    – práca podľa pokynov nadriadeného.

    Požiadavky na uchádzača

    – tímový hráč,
    – športovo orientovaný,
    – výborné komunikačné schopnosti,
    – loajálny prístup k práci,
    – cieľavedomosť, vysoké pracovné nasadenie,
    – flexibilita…

    – práca v spoločnosti s komplexnou ponukou služieb v automobilovej oblasti,
    – zamestnanecké zľavy na služby a produkty v rámci celej skupiny firiem Tempus Group,

    Na tejto pozícii uprednostňujeme zamestnávanie študentov na základe zmluvy o brigádnickej práce študenta.
    Životopis s podrobným prehľadom doterajšej praxe a motivačný list zasielajte poštou, alebo elektronickou poštou.
    Oslovíme len tých kandidátov, ktorí najlepšie vyhovujú našim požiadavkám. Za pochopenie Vám ďakujeme.
    Spolu s dokumentáciou nám zašlite aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v našej spoločnosti :
    “V zmysle Zák.č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov dávam svoj súhlas na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov na dobu jedného roka v spoločnosti TEMPUS GROUP a.s., Železiarenská 49, Košice pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie.“

    Tempus Group a. s. – sme skupina spoločností podnikajúcich v oblasti predaja automobilov, servisných služieb automobilov a dopravy.

    TEMPUS TRANS s.r.o.

    – Oprava a údržba motorových vozidiel (vrátane autobusov)
    – Autorizovaný predaj autobusov značky Irisbus, Iveco
    – Autorizovaný predaj úžitkových vozidiel Iveco
    – Predaj pneumatík, protektorovanie, servis

    TEMPUS BAVARIA s.r.o.
    -Servis vozidiel BMW
    TEMPUS CAR s.r.o.
    – Autorizovaný predaj a servis osobných automobilov značky Renault a Dacia

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • študent vysokej školy
    • študent strednej školy

    Názov spoločnosti

    TEMPUS GROUP a.s.

    1200

    Iné obchodné činnosti

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Fakturácia – pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Internet (e-mail, www) – pokročilý