Trainees m/f

    0 119

    2053428

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-08 15:49:25

    • Finančný analytik
    • HR asistent
    • IT analytik
    • Logistik

    • Doprava, špedícia, logistika
    • Ekonomika, financie, účtovníctvo
    • Informačné technológie
    • Ľudské zdroje a personalistika

    Aby sme podporili náš celosvetový strategický rast a posilnili do budúcna náš global manažment, hľadáme vysoko motivovaných absolventov s ambíciami pre medzinárodnú kariéru. Preto ponúkame program pre…
    – Industrial/ Mechanical Engineering
    – Information Technology
    – Logistics
    – Finance/Controlling
    – Human Resources
    – Controlling

    Your program :
    – You have different assignments in four countries worldwide, four to five months each
    – You are involved in international project work and an integral part of local teams
    – You are part of an international trainee group that takes over responsibility for specially designated projects and meets regulary for off-the-job trainings
    – You build a wide personal network within our company
    – You advance your professional, social and methodic competence by working in different teams and locations
    – Your program starts on July 1, 2015 and lasts for 18 months
    – You get an unlimited contract right from the start and you will find exciting opportunities to further advance your international career after completing the program

    Požiadavky na uchádzača

    Your profile :
    – The successful candidate will be a part of a job rotation program on various departments
    – You have an excellent academic track record in the field you are applying for
    – You have at least 6 months of relevant work experience (e.g. intership)
    – You have spent at least 6 months abroad (e.g. studies or interships)
    – You are open minded, have a strong desire and the flexibility to work internationally
    – You are able to think and act in complex structures
    – You have a strong can-do spirit and a high sense of responsibility
    – You are an inspiring team player with outstanding communication skills
    – You have English fluency, knowledge of further languages is welcome

    Spájame požiadavky s nadšením!
    Ak je pre Vás dôležité aby ste svojimi nápadmi mohli stanoviť dôležité impulzy či podnety a bol by Vám umožnený individuálny rozvoj, tak určite ste u nás správne. V KAMAXe pracujú skúsení odborníci, ktorí navrhujú a vyrábajú komponenty pre automobilový priemysel v súlade s najvyššími štandardmi kvality. Ako nezávislý rodinný podnik a moderná globálna skupina s 3 100 zamestnancami sme v rebríčku úspešnosti na 11. mieste a stále sa rozvíjame a rastieme.
    Staňte sa súčasťou nášho špecializovaného tímu!
    Kontakt:
    Katarina.horvathova@kamax.com

    Strojárenská spoločnosť zaoberajúca sa výrobou nástrojov pre výrobu spojovacieho materiálu v automobilovom priemysle technológiou tvárnenia za studena.
    www.kamax.com

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu
    • internship, stáž

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    KAMAX k.s.

    Strojársky priemysel

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne