Trainee – Vysokoškolský absolvent – Personálne oddelenie

    0 17

    3021196

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-04-19 14:07:30

    • Administratívny pracovník, referent
    • HR asistent

    • Administratíva
    • Ľudské zdroje a personalistika

    Hľadáš medzinárodnú firmu, kde nájdu uplatnenie aj tvoje jazykové znalosti?
    Chceš pracovať v dynamickej spoločnosti na samostatných projektoch?
    Chceš byť súčasťou týmu a hľadať zlepšenia a nové riešenia?

    V TOM PRÍPADE HĽADÁME PRÁVE TEBA!

    Máš možnosť zapojiť sa do nášho 9 mesačného trainee programu, počas ktorého budeš plnohodnotným členom nášho tímu a budeš sa spolupodieľať na dosahovaní cieľov personálneho oddelenia. Po uplynutí tohto obdobia bude možnosť pokračovania v našej spolupráci.

    Náplň práce:
    – pomoc v procese náboru a výberu zamestnancov
    – administratívna podpora oddelenia
    – vedenie personálnych zložiek zamestnancov
    – pomoc pri vypracovávaní prehľadov, reportov a štatistík
    – spolupráca na uzávierke a koncomesačných reportoch
    – vypracovávanie analýz
    – práca na projektoch

    Požiadavky na uchádzača

    -prax v oblasti personálnej administratívy
    – počítačové znalosti: MS Word, Excel, PowerPoint, Outlook
    – znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni je nevyhnutná
    – schopnosť riešiť problémy, iniciatívnosť
    – dôslednosť, zodpovednosť
    – komunikačné zručnosti na vysokej úrovni

    – práca v prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
    – možnosť podielať sa na ďalšom raste spoločnosti a nových zaujímavých projektoch
    – koncoročné odmeny
    – jazykové kurzy
    – iné sociálne benefity
    – možnosť kariérneho rastu

    Spoločnosť sa zaoberá produkciou gumových výrobkov pre automobilový priemysel a elektro priemysel.
    Spoločnosť vyhrala ocenenie Firma roka 2013.

    Možný dátum nástupu

    02.05.2017

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • internship, stáž

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    CIKAUTXO SK s.r.o.

    300

    Ostatná priemyselná výroba

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – základy