Tmelič

    0 1

    1204875

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-11-13 12:35:14

    • Autoklampiar
    • Automechanik

    • Automobilový priemysel

    Hľadáme spoľahlivých a šikovných tmeličov do výroby na hlavný pracovný pomer.

    Práca na 2 zmeny.

    Požiadavky na uchádzača

    – prax z podobnej pozície alebo skúsenosti z automobilového priemyslu výhodou
    – ochota pracovať na zmeny
    – manuálna zručnosť
    – spoľahlivosť
    – zodpovednosť

    – práca na hlavný pracovný pomer
    – odborné zaškolenie a možnosť kariérneho rastu
    – stabilná práca v mladej a dynamickej spoločnosti
    – príjemný kolektív
    – práca s inovatívnymi technológiami
    – zabezpečené stravovanie
    – výplata načas vždy do 15. dňa v mesiaci

    V prípade, že Vás daná ponuka zaujala, zavolajte prosím na tel. č. +421 31 2420001, alebo zašlite stručný životopis v slovenskom jazyku na dole uvedenú emailovú adresu.
    Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate.
    K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné Vašu žiadosť ďalej spracovať:
    „Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti c2i, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.“

    Rýchlo rastúca, dynamická spoločnosť zaoberajúca sa návrhom, výrobou a predajom inovatívnych kompozitných výrobkov. Medzi zákazníkmi sú svetoznámi výrobcovia rôznych závodných automobilov, lodí, lietadiel.

    Možný dátum nástupu

    Ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • stredoškolské bez maturity
    • základné vzdelanie
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Názov spoločnosti

    c2i s.r.o.

    250-499 zamestnancov

    Ostatná priemyselná výroba