Tester so špecializáciou na automatizované testovanie

    0 27

    2046949

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-13 13:56:40

    • IT tester
    • Programátor
    • Softvérový inžinier

    • Informačné technológie

    Do vznikajúceho testovacieho tímu hľadáme testera so špecializáciou na automatizované testovanie.

    Náplň práce:
    – Vývoj a údržba automatizovaných testov ( unit, finkčných, GUI, záťažových).
    – Participácia na rozvoji použitých techník a nástrojov na automatizované testovanie.
    – Konzultácie s vývojármi ohľadom možností a spôsobov automatizovaného testovania aplikácií.

    V prípade potreby:
    – manuálne testovanie aplikácií podľa definovaných scenárov,
    – definovanie testovacích scenárov,
    – príprava testovacích dát.

    Požiadavky na uchádzača

    Odborné požiadavky:
    Skúsenosti s programovaním v niektorom jazyku (C#, C++, Java)

    Znalosť technickej angličtiny.

    Multiplatformnosť – schopnosť rozvíjať svoje zručnosti aj v nových prostrediach/segmentoch automatizovanéh otestovania ( .Net, Java, mobile, web, desktop, unit/functional/GUI/stress/load testing)

    Vítaná skúsenosť s:
    – automatizovaným testovaním s použitím Selenium WebDriver, MS Test framework, JUnit, MonkeyTalk
    – CI nástrojmi, napr. Bamboo

    Osobnostné predpoklady:
    – Aktívny prístup, zanietenie pre automatizované testovanie
    – Schopnosť učiť sa nové veci, postupy v oblasti automatizácie testovania
    – Schopnosť komunikovať s vývojármi
    – Vysoká osobná zodpovednosť, cieľavedomosť, asertivita
    – Koncepčné a analytické myslenie

    Odborný rast a kontinuálne vzdelávanie
    Možnosť profesionálneho rastu (analytik, projektový manažér)

    Adekvátne finančné ohodnotenie podľa dosahovaných výsledkov
    Bohatý systém zamestnaneckých výhod

    Neformálne pracovné prostredie (otvorená komunikácia, pragmatické rozhodovanie, tímová spolupráca, individuálne kompetencie)
    Práca v stabilnej spoločnosti (IT firma roka 2009)
    Firemné procesy zamerané na kvalitu

    V prípade, že Vás ponuka zaujala, prosíme Vás o zaslanie profesného životopisu spolu s motivačným listom.

    Ďakujeme všetkým záujemcom o prácu v spoločnosti Anasoft.
    Kontaktovať budeme len tých, ktorí spĺňajú požadovanú kvalifikáciu.

    ANASOFT APR – IT firma roka 2009, renomovaná medzinárodná spoločnosť so sídlom v Bratislave, s pobočkami v Českej republike, Nemecku a USA.
    Už viac ako 20 rokov pôsobí na Slovensku aj v zahraničí ako úspešný dodávateľ vývoja softvéru, konzultačných služieb a systémovej integrácie.

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    ANASOFT APR, spol. s r.o.

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý