Tester mobilných aplikácií

    0 186

    2013739

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-02-13 10:07:53

    • IT tester

    • Informačné technológie

    Testovanie nových funkcionalít VIAMO aplikácie na mobilných platformách iOS, Android, Windows Phone.
    Vytváranie testovacích scenárov , prípadne aj testovacích skriptov.
    Návrh na automatizáciu testovania, a zjednodušovanie testovacích procesov.
    Vytváranie špecifikácií pre nové funkcionality.

    Požiadavky na uchádzača

    Záujem o nové technológie a smartfóny
    Zaklady programovania iOS a Android aplikacii vyhodou.
    Analytické myslenie
    Precíznosť
    Trpezlivosť

    Flexibilná pracovná doba, možnosť práce na diaľku.
    Kontakt s novými technológiami.

    V prípade záujmu o túto pozíciu (brigádu) pošlite mailom váš životopis. Do mailu môžete napísať pár viet, prečo by ste chceli u nás pracovať. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať pre dohodnutie osobného stretnutia.

    VIAMO sme rozbehli a stále rozvíjame s ambíciou čo najviac zjednodušiť elektronické prevody peňazí. Veríme, že poslať kamarátovi 5 EUR by malo byť rovnako jednoduché ako je poslať mu smsku.

    Za týmto cieľom úzko spolupracujeme s bankami. Všetky prevody inicializované z našich aplikácií sú na pozadí štandardné bankové prevody. Ak momentálne nie je aplikácia dostupná vo vašej banke, pracujeme na tom a snažíme sa to zmeniť.

    Možný dátum nástupu

    13.02.2015

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu
    • internship, stáž

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    VIAMO, a.s.

    15

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalostirnrn
    • Anglický jazyk – aktívne