Tester

    0 11

    2571491

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-05-20 14:55:40

    • IT tester

    • Informačné technológie

    Hľadáme do svojho tímu testera SW aplikácii, ktorý sa bude podieľať na testovaní desktopových, embedded a mobilných aplikácií vybavovacieho systému hromadnej dopravy. Ako člen projektového tímu budete verifikovať softvérové riešenia podľa príslušných špecifikácií.

    Vašou náplňou práce bude:
    – zodpovednosť za všetky typy testov v rámci procesu vývoja softvéru,
    – návrh a tvorba testovacích prípadov, testovacích scenárov,
    – príprava testovacieho prostredia a testovacích dát, kontrola a aktualizácia,
    – testovanie vzájomne prepojených modulov systému,
    – zaznamenávanie a analýza zistených chýb, ich dokumentácia a reportovanie,
    – úzka spolupráca s programátormi a analytikmi pri hľadaní riešenia problémov,
    – tvorba a údržba technickej dokumentácie
    – výskum a analýza možností funkcionalít aplikácie

    Požiadavky na uchádzača

    – logické a analytické myslenie, schopnosť identifikovať a analyzovať problém
    – dôkladnosť, dôslednosť, zmysel pre detail
    – zodpovednosť, komunikatívnosť, samostatnosť, kreativita, tímový hráč
    – skúsenosť s UML modelovaním
    – skúsenosti s embedded zariadeniami – výhodou
    – skúsenosti so skriptovacím jazyk bash / python – výhodou
    – skúsenosti s PostgreSQL alebo MySQL – výhodou
    – záujem učiť sa nové technológie a neustále sa odborne vzdelávať
    – problémy nie len kritizuje pri pive, ale ich otvorene rieši

    – slovenská spoločnosť
    – priateľské firemné prostredie
    – mladý a dynamický tím
    – flexibilný pracovný čas
    – osobný rast
    – oddychové zóny na pracovisku
    – motivujúca štruktúra finančného ohodnotenia a pracovných benefitov
    – podpora vzdelávania zamestnanca
    – 2x ročne pravidelné firemné akcie pre zamestnancov a to športová letná team buildingová aktivita a vianočný večierok
    – neformálne prostredie

    Profesijný životopis a motivačný list v slovenskom/anglickom jazyku, najvyššie vzdelanie, absolvované kurzy a školenia, prosíme zaslať do 03.06.2016 e-mailom.

    TransData, s.r.o. patrí medzi systémových integrátorov v oblasti dopravy, platobných a identifikačných systémov na slovenskom trhu. Široké produktové portfólio činností zahŕňa systémové riešenie pre hromadnú dopravu a informačných systémov, ale aj vývoj špecializovaného softvéru podľa požiadaviek trhu. Už 15 rokov prinášame svojim zákazníkom komplexné riešenia pre použitie čipových kariet. Počtom 1,5 mil. ks vydaných bezkontaktných čipových kariet s kryptovanými a šifrovanými údajmi zapísanými v pamäti čipu sa radíme medzi top lídrov v tejto oblasti v strednej Európe.

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    TransData s.r.o.

    50

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý
    • Počítačové znalosti – programátor
    • XML – základy