Telekomunikačný poradca pre SPP, ZP Dôvera a Slovak Telekom Zlaté Moravce

    0 149

    1969643

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-27 15:55:12

    • Telefonický operátor

    • Administratíva

    – starostlivosť o existujúcich zákazníkov (SPP a Slovak Telekom) a
    lekárov (Dôvera)
    – servis a poradenstvo
    – poskytovanie vernostných zliav zákazníkom a ich uplatňovanie
    – kontaktovanie zákazníkov prostredníctvom benefit linky
    – poskytovanie komplexných informácií o produktoch a službách
    – spúšťanie softvérového systému pre zdravotníctvo (Dôvera)
    – zvyšovanie kvality služieb zákazníkom (SPP a Slovak Telekom)

    Požiadavky na uchádzača

    Komunikatívnosť.

    – firemné akcie
    – klimatizované kancelárie
    – sociálne bonusy
    – Tesco poukážky za asistenčné služby
    -komplexné zaškolenie nového pracovníka zdarma

    Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

    Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

    obchodná agentúra

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent strednej školy
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    SIMIO, s.r.o.

    Iné služby