Telefónny konzultant – v oblasti bankovníctva a poisťovníctva

    0 170

    2041428

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-09 08:15:14

    • Telefonický operátor

    • Administratíva

    Popis práce

    • aktívne oslovovanie klientov z partnerských databází
    • doplnkový servis pre klientov popredných bánk, poisťovní, telekomunikačných operátorov atď.
    • dohodnutie termínov obchodných schôdzok
    • starostlivosť o významných klientov
    • zaznamenávanie výsledkov hovorov do počítača

    Požiadavky na uchádzača

    • ukončené stredoškolské vzdelanie
    • čistý register trestov
    • dobré komunikačné schopnosti
    • dobré predajné schopnosti
    • aktívna práca s PC

    • mzdu od 2,5 do 3 Eur/hod (podľa praxe a výkonnosti)
    • pre uchádzača s dlhšou praxou navýšenie fixnej mzdy
    • prepracovaný systém vzdelávania (možnosť získania certifikácie)
    • stabilitu medzinárodnej spoločnosti z TOP 3 call centier v ČR a SR

    Ďalšie benefity:
    • flexibilita v plánovaní pracovného času (4, 6, 8 hod.)
    • istota zárobku
    • dobrá dopravná dostupnosť
    • firemné súťaže a firemné benefity
    • kariérny rast
    • získanie praxe a zlepšenie komunikačných schopností
    • práca na zaujímavých projektoch

    Druh pracovního poměru: dohoda o vykonaní práce a následne TPP

    Spoločnosť pôsobiaca v oblasti telekomunikácií, kuriérnych služieb, importu a exportu. Profesionálne TOP Call centrum – služby pre významných zadávateľov, profesionálny prístup a kvalita odvádzanej práce.

    Možný dátum nástupu

    23.03.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • základné vzdelanie
    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent strednej školy
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    MediaCall s.r.o.

    50

    Telekomunikácie

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – základy