Telefonistka na klientský servis

    0 122

    2016007

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-02-16 17:35:14

    • Telefonický operátor
    • Telemarketingový pracovník

    • Administratíva
    • Obchod

    Popis práce

    akvizícia nových firemných klientov,
    starostlivosť o pridelenú firemnú klientelu,
    vybavenie objednávok,
    riešenie reklamácií.

    Požiadavky na uchádzača

    komunikatívne zručnosti,
    konštruktívne riešenie problémov,
    tímový hráč,
    ochota učiť sa,
    obchodný duch.

    mladá a dynamická spoločnosť
    možnosť kariérneho rastu
    zaujímavé platové ohodnotenie

    Znalosti v IT sú výhodou.

    ATECH.NET s.r.o. je spoločnosť, ktorá sa zaoberá hlavne predajom a servisom novej a repasovanej výpočtovej techniky, ale aj komplexnou správou IT a poskytovaním profesionálnych IT služieb. Predaj je realizovaný cez kamenný obchod priamo v Kolárove, kde sídli spoločnosť a cez elektronické obchody, veľkoobchod aj maloobchod. Vlastníme jeden z najväčších veľkoobchodov na Slovensku, cez ktorý sa predáva repasovaná výpočtová technika s 2-ročnou zárukou. Spoločnosť sa zaoberá aj poskytovaním internetového pripojenia, predajom a servisom GPS navigácií a herných konzol, IT outsourcingom, prenájmom a tlačou billboardov a aj predajom kancelárskych potrieb.

    Možný dátum nástupu

    01.04.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    ATECH.NET s.r.o.

    Predaj tovaru na ďalšie spracovanie a použitie (napr. veľkoobchody)

    Znalosti

    • Jazykové znalostirnrn
    • Slovenský jazyk – expert, tlmočenie