Telefonista/-tka v call centre Lučenec

    0 18

    3556786

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2018-12-08 12:13:19

    • Telemarketingový pracovník

    • Obchod

    Popis práce

    PRIHLÁS SA NA POHOVOR AK MÁŠ RADOSŤ Z KOMUNIKÁCIE
    – Svoju radosť z komunikácie využiješ v práci pri telefonickom oslovovaní našich potencionálnych zákazníkov a tvoja prac. náplň:
    – plánovať a dohadovať stretnutia so zákazníkmi
    – vedenie databázy
    – základné administratívne činnosti

    Požiadavky na uchádzača

    – dobrá komunikácia
    – vysoké pracovné nasadenie
    – samostatnosť
    – ochota vzdelávať sa a dodržiavať naše pracovné postupy

    – budeš pracovať na HPP Fixná mzda 350eur+100eur prémie za dodržiavanie pracovnej náplne
    – ďalší príplatok za výsledky
    -zamestnanec dosahuje za 6 hod. práce priemerne 630 eur mes. mzdu,
    – možnosť práce aj na 8 hod.
    – dostaneš stravné lístky
    -za výsledky kvartálne odmeny
    – prejdeš kvalitným úvodným školením a ďalším individuálnym tréningom
    – rozvinieš svoje schopnosti v modernom call centre ,v tíme s priateľskou atmosférou

    pošlite svoj životopis na adresu skodova@orin.sk, vhodných uchádzačov budeme kontaktovať a pozveme ich na osobný pohovor
    telef. kontakt p. Škodová 0905729343

    Obchodná spoločnosť Orin Slovakia s.r.o. – za 23 rokov našej existencie, sme priniesli viac ako 160 000 prístrojov našim zákazníkom. Po celý čas naše prístroje inovujeme a využívame najnovšie technológie, tak aby sme stále zvyšovali kvalitu a služby zákazníkom v 4-roch krajinách EÚ a za posledný rok veľmi úspešne v USA.

    Možný dátum nástupu

    Ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    ORIN Slovakia, s.r.o.

    Maloobchod