Telefonický predajca v internetovej mediálnej spoločnosti

    0 121

    2102821

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-05-05 14:55:26

    • Telefonický operátor

    • Administratíva

    Popis práce

    – aktívne oslovovanie potenciálnych klientov
    – aktívny predaj rôznych formátov internetovej reklamy
    – aktívna komunikácia s existujúcimi klientmi, budovanie obchodných vzťahov
    – spracovávanie obchodnej agendy, cenových kalkulácii a mediálnych plánov pre klientov
    – aktualizovanie údajov v internej databáze
    – reporting
    – práca s internetom (e-mail, www)

    Požiadavky na uchádzača

    – zdravá asertivita a komunikačné zručnosti
    – chuť a odvaha obchodovať
    – sebavedomá a samostatná osobnosť

    – komplexné zaškolenie a priebežné odborné školenia
    – zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti s významným postavením na trhu
    – zaujímavé platové ohodnotenie závislé aj od výkonu
    – príležitosť pracovať v mladom, dynamickom tíme

    Ak chcete byť súčasťou nášho tímu, pošlite svoj štrukturovaný životopis cez profesiu. Do predmetu správy uveďte ,,Telefonický predajca“.
    Kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky výberu, budeme kontaktovať telefonicky. Zaslaním svojho CV dávate spoločnosti súhlas so spracovaním osobných údajov. ďakujeme za pochopenie.

    News and Media Holding a.s. zastrešuje najvýznamnejšie mediálne domy na Slovensku. Do jeho portfólia patria tituly vydavateľstiev TREND Holding, SPOLOČNOSTI 7 PLUS a Centrum Holdings. Významne spolupracuje aj s vydavateľstvom Petit Press. Svojim portfóliom v oblasti printu a online a počtom čitateľov je jednou z najvýznamnejších mediálnych skupín na Slovensku.

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Názov spoločnosti

    News and Media Holding a.s.

    450

    Médiá

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý