Telefonický operátor/ka – práca na doma

    0 620

    2069278

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-01 12:18:29

    • Telefonický operátor

    • Administratíva

    Pre naše call-centrum hľadáme nových zamestnancov pre prácu NA DOMA.
    Náplňou práce je telefónny kontakt so zákazníkom – príjem objednávok z oblasti gastronómie a administratíva s tým spojená /zapísanie objednávky do počítača/.
    Interný systém v ktorom operátor pracuje nainštalujeme, pracovníkov zaškolíme. Poskytujeme stálu podporu aj konzultácie kedykoľvek v priebehu pracovného dňa.
    Požadujeme vlastný PC s prístupom na internet, príjemný hlas bez rečových vád, aktívny prístup, spoľahlivosť, porozumenie, trpezlivosť.
    Pracovná doba denne 11-22 hod. + víkendy, sviatky s možnosťou nastaviť si pracovný kalendár.
    Práca je vhodná pre absolventov, vekovo znevýhodnených, fyzicky handicapovaných.

    Požiadavky na uchádzača

    – schopnosť učiť sa
    – užívateľská znalosť PC nutná
    – seriózne vystupovanie
    – výborné komunikačné schopnosti
    – chuť a čas pracovať

    – zázemie prosperujúcej spoločnosti
    – flexibilná pracovná doba (ako si určíš tak pracuješ) !!!
    – kompletné zaškolenie
    – fyzicky nenáročná práca v prostredí domova

    Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy spolu s motivačnými listami budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

    Sme kontaktné call centrum pre styk so zákazníkom, verejnosťou a pre zabezpečenie a zorganizovanie obchodných stretnutí. Špecializujeme sa na aktívny a pasívny telemarketing. Našimi klientmi sú banky, poisťovne, potravinárske aj farmaceutické a energetické spoločnosti , poskytovatelia telekomunikačných a internetových služieb a ďalšie zákaznícky orientované spoločnosti, pre ktoré je aktívny kontakt so zákazníkmi a ich spokojnosť prioritou.

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    3Comm spol. s.r.o.

    Reklama, propagácia, PR

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Slovenský jazyk – materinský jazyk
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Internet (e-mail, www) – pokročilý