Telefonický anketár/ka – Košice (brigáda, vykonávanie prieskumov)

    0 1

    3212091

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-10-11 11:21:15

    • Telefonický operátor

    • Administratíva

    Pre nášho klienta obsadzujeme pracovnú pozíciu: Telefonický anketár/ka, ktorej náplňou práce bude:

    ● Vykonávanie telefonických prieskumov
    ● Evidencia údajov v internom systéme spoločnosti
    ● Dodržiavanie pokynov nadriadeného v súlade s internými smernicami spoločnosti
    ● Pracovná ponuka je vhodná pre uchádzačov, ktorí si majú záujem privyrobiť
    ( napr. študenti VŠ, mamičky na MD a pod.)
    ● Pracuje sa počas pracovných dní medzi 8:00 až 16:30
    ● Pracovná ponuka je vhodná pre uchádzačov, ktorí môžu pracovať minimálne 4 x do týždňa aspoň 6 dodín denne).
    ● Mzdové podmienky: fixná hodinová mzda je 3,50 Eur + odmeny
    ● Nástup na brigádu možný ihneď, práca na projekte sa bude vykonávať približne
    mesiac, možnosť ďalšej spolupráce aj na iných projektoch

    Požiadavky na uchádzača

    ● Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
    ● Práca vhodná aj pre študentov VŠ bez pracovných skúseností
    ● Ovládanie MS Office na užívateľskej úrovni
    ● Komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
    ● Zodpovedný prístup k práci

    ● Odmeny pre zamestnancov
    ● Školenia zabezpečené zamestnávateľom
    ● Príjemná firemná kultúra a pracovné prostredie (sociálny prístup ku zamestnancom)
    ● Získanie zaujímavých pracovných skúseností

    V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám zašlite,prosím, Váš štruktúrovaný životopis. Vzhľadom na veľký počet žiadostí budú na stretnutie pozvaní vybraní kandidáti v priebehu týždňa,ktorí najbližšie spĺňajú požiadavky a kritéria nášho klienta na pracovnú pozíciu.

    Ďakujeme Vám za pochopenie.

    Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, od vstupných pohovorov, psychometrického testovania, až po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky.

    Vypracujeme Vám Profesionány Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

    Naša práca si vyžaduje, aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu. Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

    Naše motto: „Dobrí ľudia pre Dobré spoločnosti“

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Personality, s.r.o.

    5-9 zamestnancov

    Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý