Technológ

    0 120

    1962094

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-02-25 15:15:26

    • Technológ

    • Automobilový priemysel
    • Elektrotechnika a energetika
    • Výroba

    • podieľanie sa na zavádzaní nových výrobkov do hromadnej výroby
    • zabezpečenie technických a technologických požiadaviek výroby
    • návrh a zabezpečenie potrebných zariadení a prípravkov výroby
    • optimalizácia výrobného procesu – technické a technologické vylepšenia
    • zabezpečenie a kontrola funkčného stavu technických a technologických zariadení vo výrobe

    Požiadavky na uchádzača

    • znalosť práce na PC (MS Office)
    • znalosť CAD systémov výhodou

    V prípade záujmu nám pošlite Váš štruktúrovaný životopis.

    Panasonic Corporation je jedným z najväčších svetových koncernov vo výrobe spotrebnej elektroniky so sídlom v Japonsku, zamestnávajúci takmer 10 tisíc ľudí v Európe.

    Panasonic Industrial Devices Slovakia s.r.o. má svoje výrobné závody v Trstenej a Starej Ľubovni. Výrobný program je zameraný na výrobu komponentov pre elektrotechnický a automobilový priemysel.

    Možný dátum nástupu

    Možný Ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské II. stupňa

    Názov spoločnosti

    Panasonic Industrial Devices Slovakia s.r.o.

    1000

    Elektrotechnický priemysel

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý