Technológ výroby – aj pre absolventov

    0 112

    2075233

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-08 22:41:54

    • Technológ

    • Automobilový priemysel
    • Elektrotechnika a energetika
    • Strojárstvo
    • Výroba

    Pre viacerých klientov našej spoločnosti, medzinárodné výrobné spoločnosti pôsobiace v oblasti automotive a strojárstva, hľadáme perspektívnych kandidátov na pozíciu Technológ výroby – aj pre absolventov.

    Ponúkame príležitosť kandidátom s predchádzajúcou praxou v oblasti technológie výroby, ale aj absolventom.

    Vašou náplňou práce bude:
    – príprava, plánovanie a zavádzanie nových projektov na báze moderných technológií
    – plná zodpovednosť za tvorbu, zmenu a dodržiavanie technologických postupov
    – spolupráca s ostatnými výrobnými závodmi spoločnosti aj v zahraničí vo výrobnej oblasti
    – dohľad nad kvalitou a produktivitou sériovej výroby v spolupráci s ostatnými oddeleniami
    – spracovávanie návrhov na investície v rámci strediska výroby
    – komunikácia s dodávateľmi a zákazníkmi

    Požiadavky na uchádzača

    Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
    – VŠ vzdelanie, technického zamerania
    – pokročilá znalosť anglického alebo nemeckého jazyka podmienkou
    – pozícia je vhodná pre absolventa
    – predchádzajúca prax z obdobnej pozície (technológ, procesný inžinier) je výhodou
    – technické znalosti – ideálne automotive
    – výhodou sú skúsenosti zo zahraničného štúdia alebo zahraničnej praxe
    – vysokú motiváciu pre absolvovanie ďalšieho odborného a osobného rozvoja
    – organizačné schopnosti
    – znalosť balíka MS Office

    Spoločnosť Vám ponúka:
    – veľmi zaujímavý motivačný program (nadpriemerné mzdy, 13. plat, 5 týždňov platenej dovolenky, výkonové a ďalšie bonusy)
    – podporu pri zabezpečení bývania spolu s príspevkom na nájom
    – možnosť ďalšieho vzdelávania (jazykového aj odborného)
    – dôchodkové pripoistenie, príspevok na stravovanie nad rámec zákona, firemnú materskú škôlku…
    – zaujímavú a perspektívnu prácu v medzinárodnej spoločnosti
    – možnosť profesného a kariérneho rastu
    – prácu v medzinárodnom kolektíve, využitie anglického alebo nemeckého jazyka
    – prepracovaný systém odborného zaškolenia
    – možnosť pracovných stáži v zahraničí

    Svoje životopisy zasielajte na adresu: recruitment@ekoporadca.sk
    Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti Ekoporadca, s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

    Spoločnosť Ekoporadca s.r.o. bola založená v Poprade v roku 1996 a je modernou, dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou poskytujúcou personálne služby s cieľom dosiahnuť spokojnosť, tak na strane klienta, ako aj kandidáta. Sme nezávislou spoločnosťou čerpajúcou z dlhoročných skúseností a nadštandardných vedomostí o trhu práce, pracovnom práve a taktiež business consultingu.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Ekoporadca s.r.o.

    5

    Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne