Technik vývoja HW

    0 113

    2102147

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-05-04 15:37:31

    • Elektronik
    • Elektrotechnický inžinier
    • Elektrotechnik
    • Konštruktér

    • Elektrotechnika a energetika

    Samostatný návrh meracích, odberových a vyhodnocovacích zariadení v oblasti radiačnej kontroly a ochrany. Realizácia funkčného vzorku, testovanie a tvorba dokumentácie v jednotlivých fázach vývoja a dokumentačné uzatvorenie vývoja. Požiadavky zvlásť kladené na dobrý písomný prejav – tvorba technickej dokumentácie vrátane návodov na obsluhu a rôznych nastavovacích a testovacích postupov.

    Požiadavky na uchádzača

    Odborné požiadavky:
    • VŠ elektrotechnická, najlepšie automatizácia alebo oznamovacia technika
    • možné i pre absolventov, prax výhodou
    • znalosť merania neelektrických veličín
    • znalosť návrhu číslicových a analogových obvodov vrátane návrhu dosiek plošných spojov

    Výhodou:
    • znalosť programovania (ANSI C) jednočipových aplikací
    • znalosť priemyslových komunikácií (RS-422/485, Modbus, Ethernet)
    • skúsennosti s kompletným návrhom zariadení
    • základná znalosť merania ionizujúceho žiarenia

    Ostatné požiadavky:
    • schopnosť vyjadrovať sa slovom i písmom
    • dobré komunikačné a koordinačné schopnosti
    • samostatný a odpovedný prístup
    • trestná bezúhonnosť
    • dobrý zdravotný stav

    – 13. plat
    – mobil
    – možnosť sebarealizácie a osobného rastu
    – príspevok na stravovanie
    – pružná pracovná doba
    – pri nadštandarných výkonoch možnosť finančnej odmeny

    Spoločnosť VF, s.r.o. bola založená v roku 1992 skupinou odborníkov v oblasti ochrany pred ionizujúcim žiarením. Po rozpade ČSFR sa tiež spoločnosť VF, s.r.o. rozdelila na dva samostatné subjekty s oddelenou pôsobnosťou v Slovenskej a Českej republike.

    Aktivity spoločnosti sú orientované do nasledujúcich oblastí:
    Radiačná kontrola a radiačná ochrana v jadrovej energetike.
    Radiačná ochrana v zdravotníctve a priemysle.
    Meranie a riadenie technologických procesov.
    Vývoj a výroba software.

    Možný dátum nástupu

    Máj/Jún 2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    VF, s.r.o.

    Iné neuvedené oblasti

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • AutoCAD – pokročilý