Technik údržby / elektromechanik

    0 119

    2059379

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-24 13:01:09

    • Inžinier údržby

    • Elektrotechnika a energetika

    Popis práce

    – zodpovednosť za plynulý chod výrobných zariadení
    – identifikovanie potrebných náhradných dielov pre všetky stroje a zariadenia
    – preventívna kontrola a údržba strojných zariadení
    – podieľanie sa na zlepšovaní procesov výroby a údržby
    – diagnostika porúch a ich odstraňovanie s dôrazom na minimalizovanie odstávok
    – návrh opatrení pre zníženie poruchovosti výrobných zariadení
    – spolupráca s konštruktérmi mechanickej a softwarovej časti výrobných zariadení
    – príprava a aktualizácia údržby pre rôzne druhy strojov a zariadení

    Požiadavky na uchádzača

    – znalosť moderných riadiacich a senzorových technológií výhodou
    – znalosť systému Simatic (S5/S7) výhodou
    – flexibilita
    – technické , analytické myslenie
    – samostanosť
    – spoľahlivosť, zodpovedný prístup k práci
    – skúsenosť vo výrobe výhodou
    – elektrotechnická odborná spôsobilosť min. §21 podmienkou

    – príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
    – odborný rast
    – práca na zaujímavých projektoch s prístupom k moderným technológiám
    – výhodné platové podmienky na základe znalostí, skúseností a dosahovaných výsledkov
    – sociálne a iné výhody

    Personálna agentúra zabezpečujúca sprostredkovanie práce ,nábor zamestnancov,projekty dočasného zamestnávania .

    Možný dátum nástupu

    Ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Prvá Personálna, spol. s r.o.

    Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý