Technik špecialista ICT

    0 196

    2032583

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-02 09:13:45

    • Elektrotechnický inžinier
    • ICT špecialista

    • Elektrotechnika a energetika
    • Telekomunikácie

    – návrh technického riešenia, montáž, inštalácia a oživovanie Telco/ICT zariadení u zákazníka,
    – technická podpora, komunikácia so zákazníkom,
    – technické riadenie projektov.

    Požiadavky na uchádzača

    – znalosť prenosových systémov a ICT technológie, znalosť dátových sietí
    – dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
    – zodpovedný prístup
    – flexibilita
    – ochota vzdelávať sa a cestovať
    – pri absolventoch je prax v odbore počas štúdia výhodou

    – možnosť sebarealizácie v stabilnej spoločnosti,
    – profesijný a osobnostný rast, možnosť ďalšieho vzdelávania,
    – dobrý pracovný kolektív,
    – príjemné pracovné prostredie.

    Pokiaľ Vás táto ponuka zaujala a splňujete uvedené požiadavky, zašlite Váš profesný životopis v slovenskom a anglickom jazyku na fabok@marconi.ttcm.sk do 31.3.2015

    V prípade, že postúpite do užšieho výberu, dovolíme si Vás najneskôr do 2 týždňov kontaktovať, za účelom dojednania si osobného stretnutia v našej spoločnosti. Pokiaľ do tejto doby nebudete vyrozumení, neboli ste vybraní pre ďalšie kolo.

    Jeden z najvýznamnejších českých dodávateľov komunikačných sietí novej generácie a systémový integrátor. Z Českej republiky expandoval na trhy v strednej a východnej Európy. Projektuje a dodáva rozsiahle komunikačné riešenia pre energetiku, dopravu, štátnu správu a operátorov.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa

    Názov spoločnosti

    TTC MARCONI, s.r.o.

    9

    Telekomunikácie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – základy