Technik skladu

    0 61

    2080034

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-14 16:25:51

    • Skladník

    • Doprava, špedícia, logistika

    Popis práce

    – fyzický príjem a výdaj tovaru (aj s čítačkou)
    – správne zaskladnenie tovarov
    – obsluha servisných stredísk
    – spracovanie príjmu a výdaja prostredníctvom PC
    – tipovanie náhradných dielov a normovanie práce
    – práca na 2 zmeny

    Požiadavky na uchádzača

    Nevyhnutnou podnmienkou je dobrá znalosť práce s PC a ovládanie základov konštrukcie vozidiel.

    – zodpovedný prístup k práci
    – flexibilita
    – orientácia na riešenie úloh
    – prozákaznícky prístup (interný aj externý zákazník)

    – práca v stabilnej a prosperujúcej slovenskej spoločnosti
    – možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu
    – široký vzdelávací program a možnosť zvyšovania kvalifikácie
    – sociálny program a zľavy pre zamestnancov
    – motivujúce platové ohodnotenie podľa výkonov

    Záujemci môžu posielať svoje životopisy mailom na adresu personalne@auto-impex.sk. V predmete mailu uveďte „Technik skladu“. Uchádzači, ktorí budú najviac spĺňať požadované kritériá, budú pozvaní na osobný pohovor.

    Spoločnosť AUTO – IMPEX so svojou 24 ročnou tradíciou ponúka svojim zákazníkom kompletné služby pri predaji vozidiel od financovania až po výkup vozidiel, kompletné servisné služby pre osobné, úžitkové, nákladné vozidlá a autobusy. AUTO – IMPEX od svojho začiatku vsádza na poskytovanie služieb šitým na mieru jednotlivým zákazníkom, čiže ponúka aj vlastné produkty ako systémovú starostlivosť o vozidlové parky zákazníkov, školenia vodičov, alebo systém výmeny staré za nové. Spoločnosť je čisto slovenská bez zahraničného investora, má jedného konateľa a zároveň aj majiteľa. V tomto momente má firma štyri fungujúce prevádzky v Bratislave (2), Trnave a v Spišskej Novej Vsi a samozrejme pred sebou veľké rozvojové plány. V súčasnosti poskytuje zamestnanie viac ako 200 ľuďom.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    AUTO – IMPEX spol. s r.o.

    180

    Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

    Znalosti

    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Skladové hospodárstvo – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Outlook – pokročilý