Technik / programátor

    0 286

    2079577

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-05-07 15:13:17

    • Elektrikár
    • Elektronik
    • Servisný technik
    • Technik

    • Elektrotechnika a energetika
    • Informačné technológie

    Náplňou práce je návrh a konfigurácia váhových systémov, ich inštalácia a servis. Základným predpokladom pre prácu je elektrotechnické vzdelanie a vzťah k elektrotechnike.
    Skúsenosť s návrhom plošných spojov a (alebo) programovaním v niektorom z programovacích jazykov výhodou.

    Voliteľne je možnosť pracovať ako správca internetového obchodu s váhami, čo zahŕňa kontrolu a nastavenie váh pred odoslaním, vystavenie sprievodných dokumentov, odoslanie zásielky, ako aj správa internetového obchodu (pridávanie nových produktov, vylepšovanie funkcií, atď.)

    Pre túto pracovnú pozíciu sú výhodné (avšak nie sú podmienkou) skúsenosti s elektrotechnikou – návrh, výroba plošných spojoch, programovanie PIC procesorov, PLC, atď.

    Požiadavky na uchádzača

    Chuť naučiť sa niečo nové, vedieť pracovať samostatne

    Pokiaľ by ste mali o túto pozíciu záujem, prosím kontaktuje nás mailom na základe ktorého vieme zodpovedať otázky a dohodnúť si osobné stretnutie.

    Firma sa od roku 1993 venuje návrhu, výrobe, montáži a servisu váh a vážiacich zariadení. V našej ponuke sú ako váhy pre váženie nákladných vozdiel, rovnako tak prevádzkujeme aj eshop s paletou menších typov váh rôznych druhov.

    Možný dátum nástupu

    01.06.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • živnosť
    • internship, stáž

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské I. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské II. stupňa
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    Brutto s.r.o.

    Elektrotechnický priemysel

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý