Technik na montáž autofólií – Pracovník pneuservisu, Kumulovaná funkcia

    0 174

    470309

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-10 15:30:42

    • Automechanik

    • Automobilový priemysel

    Popis práce

    Náplň práce:
    lepenie-montáž autofólií a fólií na karosériu (color change) (Wrap),montáž fólií na sklá budov, obsluha plotrovacieho zariadenia, montáž rezanej reklamy,

    -výkon pneuservisných činností v osobnom servise (montáž, demontáž, opravy pneumatík a duší, vyvažovanie)

    Požiadavky na uchádzača

    technická zručnosť,výučný list,prax v obore vítaná

    práca v zabehnutej firme , zaškolenie do profesie montáž autofólií a iných fólií na sklá

    zivotopis zasielajte v slov.jazyku na spolupraca@sonfol.sk ,alebo na ,pripadne postou na adresu firmy

    Sonfol s.r.o. Importér fólií Bruxsafol®.
    V roku 1991 bola naša firma ako prvá na Slovensku s ponukou
    okenných fólií. O niekoľko rokov neskôr sme prišli ako prvý s ponukou
    profesionálneho vyškolenia v montáži autofólií…

    Možný dátum nástupu

    Ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • stredoškolské bez maturity

    Názov spoločnosti

    Sonfol s.r.o.

    Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov