Technik kvality na odbore logistiky

    0 162

    2101821

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-05-04 11:13:45

    • Logistik

    • Doprava, špedícia, logistika

    Popis práce

    -Úlohou referenta kvality je:
    • založenie a spracovanie logistických zákazníckych a dodávateľskych reklamácií
    • vedenie tímu FMEA, spracovanie logistickej FMEA
    • vypracovávanie SWOT analýzy
    • vykonávanie auditov pracovísk na odbore logistiky
    • uplatňovanie princípov FFQ na odbore logistiky
    • zúčastňovať sa na zákazníckych auditoch
    • MMOG – ročná aktualizácia
    • spracovanie ICS

    Požiadavky na uchádzača

    -analyzovanie a riešenie problémov
    -znalosť nemeckého jazyka podmienkou
    -práca v MS Office
    -samostatnosť
    -tímová práca
    -flexibilita
    -orientácia na zákazníka

    firemné benefity

    uchádzači zašlú žiadosť, profesný životopis a kópiu dokladu o vzdelaní e-mailom, poštou prípadne osobne na personálny odbor INA SKALICA

    INA SKALICA spol. s r.o. je súkromná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou ložísk pre bežné i špeciálne uloženie a dielov pre automobilový priemysel. INA SKALICA je súčasťou súkromnej nadnárodnej spoločnosti Schaeffler, pozostávajúcej z firiem INA, LUK, FAG . Patrí dnes k najväčším súkromným rodinným spoločnostiam v Európe a je vytvorená z troch spoločností, ktoré zastávajú vo svojom odbore popredné svetové postavenie.
    Vlastníkmi spoločnosti Schaeffler je rodina Schaeffler, ktorá založila v roku 1947 materskú firmu INA. Sídlom materského podniku je nemecké mesto Herzogenaurach.
    V súčasnosti INA SKALICA spol. s r.o. zamestnáva 4 800 pracovníkov.

    Možný dátum nástupu

    01062015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa

    Názov spoločnosti

    INA SKALICA spol. s r.o.

    4137

    Strojársky priemysel

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Nemecký jazyk – aktívne