Technik do výroby – praktikant

    0 121

    2078665

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-13 11:39:28

    • Drevársky technik
    • Majster výroby
    • Technológ

    • Drevospracujúci priemysel
    • Manažment
    • Výroba

    – job rotation (všeobecná a výrobná niekoľkomesačná prax vo výrobe) – oboznámenie sa so všetkými oddeleniami spoločnosti od administratívy po výrobu
    – zaučenie sa do výrobných procesov a technológie výroby
    – postupné zaučenie sa na samostatnú vedúcu pozíciu vo výrobe
    – príprava reportov a kalkulácií
    – komunikácia s obchodným oddelením a ostatnými relevantnými oddeleniami spoločnosti

    Požiadavky na uchádzača

    – VŠ vzdelanie – PODMIENKOU JE zameranie na spracovanie dreva
    – plynulá (slovom aj písmom) znalosť anglického a/alebo nemeckého jazyka je PODMIENKOU
    – vítaná je kombinácia anglického a nemeckého jazyka
    – vodičský preukaz sk. B – aktívny šofér
    – znalosť práce s PC (Word, Excel, Outlook)
    – samostatnost, flexibilita, komunikatívnosť, zodpovednosť
    – analytické a technické myslenie, schopnosť práce s ľuďmi
    – bydlisko v okolí Zvolena (do 25km) JE PODMIENKOU
    – práca je určená pre absolventa VŠ bez skúseností (nejedná sa o „absolventskú prax“)

    – práca v mladom a dynamickom kolektíve
    – práca v nadnárodnej spoločnosti patriacej do skupiny Kronospan
    – vzdelávanie

    V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a naša pracovná ponuka Vás oslovila, zašlite prosím svoj profesijný životopis v Slovenskom AJ Anglickom jazyku na kontakty uvedené nižšie.

    Kronospan is the leading manufacturer of high quality wood-based panels and associated products. The company has operations in Europe, Asia and the USA. Characteristics of our organisation are the flat decision-making hierarchy, global expansion and the focus on high profit earnings.

    Možný dátum nástupu

    dohodou – najneskôr od 1.8.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa

    Názov spoločnosti

    KRONOSPAN

    11000

    Spracovanie dreva, výroba nábytku

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý