Technik diagnostiky vozidiel

    0 123

    2045898

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-12 08:48:06

    • Automechanik
    • Prijímací technik

    • Automobilový priemysel

    Popis práce

    diagnostika elektrických inštalácii motorov autobusov

    Požiadavky na uchádzača

    schopnosť efektívnej organizácie práce, samostatnosť, zodpovednosť, loajálnosť

    systém zamestnaneckých výhod – zľavnené cestovné

    Uchádzači môžu zasielať žiadosť spolu so životopisom a súhlasom so spracovaním osobných údajov na adresu: SAD Poprad, a.s., Wolkerova 466, 058 01 Poprad alebo mailom na adresu: personalne@sadpp.sk
    Oslovovať budeme iba vybratých uchádzačov.

    Hlavným predmetom činnosti je vykonávanie pravidelnej autobusovej dopravy.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Slovenská autobusová doprava Poprad, akciová spoločnosť

    Doprava, logistika

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – základy