Technik

    0 130

    2013886

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-02-16 09:44:18

    • Elektrotechnik

    • Elektrotechnika a energetika

    – plánovanie, koordinovanie a kontrola jednotlivých fáz prideleného projektu, realizácie
    – riadi realizáciu elektro časti zvereného projektu
    – stanovuje koncept technických riešení, navrhuje zmeny za účelom optimalizácie
    – zodpovedá za dodržovanie technologických postupov, platných noriem a právnych predpisov a harmonogramu projektu
    – zodpovedá za úplnosť dokumentácie a za včasné odstránenie prípadných závad
    – eviduje, kontroluje a riadi pridelený počet zamestnancov na danom projekte

    Požiadavky na uchádzača

    – skúsenosti s riadením projektov sú výhodou
    – skúsenosti s riadením tímu
    – samostatnosť, flexibilita, komunikatívnosť
    – schopnosť zaujať, prezentačné zručnosti
    – možnosť vycestovať

    – práca v mladom kolektíve
    – odmeny, po úspešnom zapracovaní rast mzdy
    – účasť na významných projektoch

    Elektromontážna spoločnosť zaoberajúca sa inštaláciou veľkých komplexov ako administratívnych centier, obchodných centier.

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    ER&P elektro spol. s.r.o.

    Elektrotechnický priemysel

    Znalosti

    • Jazykové znalostirnrn
    • Anglický jazyk – základy
    • Počítačové znalosti – používateľrnrn
    • Microsoft Excel – pokročilý