Technický dokumentarista

    0 140

    1940128

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-08 15:20:49

    • Administratívny pracovník, referent
    • Pomocný pracovník

    • Administratíva
    • Pomocné práce

    Popis práce

    Spracovanie odborných technických návodov a manuálov.
    Aktualizácia sprievodnej technickej dokumentácie k vyvinutým produktom.
    Pomocné práce pri kompletizácii dokumentácie.

    Požiadavky na uchádzača

    Vzdelanie technického zamerania.
    Ovládanie SW MS Office.
    Analytické a systematické myslenie, predstavivosť.
    Iniciatíva a kreativita.
    Dôraz na detail.
    Vysoké pracovné nasadenie.
    Samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilnosť, komunikatívnosť.

    Znalosť technických noriem týkajúcich sa bezpečnosti strojov veľkou výhodou.

    Možnosť ďalšieho vzdelávania.
    Pružná pracovná doba.
    Polročné odmeňovanie.

    Hlavné oblasti pôsobenia spoločnosti CEIT Technical Innovation, s.r.o. sú:

    • Vývoj inovatívnych riešení v oblasti automatizácie logistiky
    • Aplikovaný výskum
    • Výskum inteligentných systémov
    • Aplikácia progresívnych technológií vo výskumno-vývojových
    procesoch v oblasti strojárstva, logistických systémov

    Zaoberáme sa taktiež vývojom:

    • jednoúčelových zariadení
    • skúšobných stavov
    • montážnych prípravkov
    • riešeniami pre priemyselnú automatizáciu
    • algoritmami na rozpoznávanie obrazu
    • mobilnými zariadeniami do extrémnych podmienok

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    CEIT Technical Innovation, s. r. o.

    110

    Strojársky priemysel

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Strojopis – základy