Taxikár/ka

    0 82

    2171660

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-07-06 13:24:54

    • Vedúci dopravy
    • Vodič

    • Doprava, špedícia, logistika
    • Manažment

    Máme voľné pracovné miesta na TPP (Nováky) i popri práci (Nováky, Kanianka, Nitrianske Rudno) na pozíciu vodič, prípadne vedúci pobočky (Nováky, Nitrianske Rudno). Práca vodiča spočíva vo vybavovaní našich klientov k maximálnej spokojnosti a to na osobných vozidlách ZEBRA taxi.

    Požiadavky na uchádzača

    ústretovosť, úctivosť, komunikatívnosť, slušné vystupovanie a orientačné schopnosti, VP min. 3 roky

    Práca na zmluvu, bonusy, možnosť kariérneho rastu, …

    Na pohovor budú prizvaní záujemcovia na základe životopisu, ktorý nám je potrebné zaslať na mail. Po výbere bude vodič zaškolený do systému, tzn. pri pohovore nie je potrebné ovládať ulice! Pohovory budú riešené individuálne a priebežne. Možný nástup takmer ihneď.

    Dlhoročné skúsenosti v novom šate.

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    2brothers s.r.o.

    Doprava, logistika