Talent Acquisition Specialist (Ref. č.: int1)

    0 2

    3021721

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-06-15 20:51:27

    • HR generalist
    • Personálny konzultant
    • Recruiter, špecialista výberov

    • Ľudské zdroje a personalistika

    – vyhľadávanie vhodných kandidátov, oslovovanie pasívnych aj aktívnych uchádzačov s ponukou pozícií
    – príprava profilov kandidátov a ich prezentácia klientom
    – tvorba a udržiavanie databázy klientov a partnerov
    – starostlivosť o existujúcich a získavanie nových klientov
    – spolupodieľanie sa na smerovaní spoločnosti

    Požiadavky na uchádzača

    – samostatná a zodpovedná osobnosť
    – „can do“ attitude
    – príjemné vystupovanie
    – schopnosť dohovoriť sa anglicky, nemčina výhodou
    – skúsenosti v oblasti recruitmentu a orientácia v IT výhodou

    – možnosť rásť spolu s nami
    – flexibilná pracovná doba
    – zaujímavá prácovná náplň
    – motivujúce ohodnotenie
    – možnosť práce až 95% z domu

    Hľadáme posilu Recruitment tímu do našej novej dynamickej personálnej agentúry, ktorá nám pomôže rásť a poskytovať našim klientom služby najvyššej kvality.

    Komplexne pokryjeme IT potreby Vašej spoločnosti alebo projektu. Nájdeme umiestnenie pre Váš skillset.

    Typ pracovného pomeru

    • skrátený úväzok
    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    SmartLance, s.r.o.

    Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý