Tajomník ústavu

    0 140

    2050674

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-17 14:49:54

    • Koordinátor EÚ projektov

    • Ekonomika, financie, účtovníctvo

    Prijmeme pracovníka/pracovníčku na zastupovanie počas materskej dovolenky na funkciu tajomníčky ústavu s náplňou súvisiacou najmä s manažovaním a administráciou projektov.

    Požiadavky na uchádzača

    komunikatívnosť, svedomitosť, občianska bezúhonnosť,
    ochota pracovať v kolektive

    Požadujú sa ekonomické vedomosti na úrovni absolventa príslušnej vysokej školy. Rozsah práce možno dohodnúť na čiastočný alebo aj plný úväzok. Nástup je možný ihneď.

    FIIT STU pokrýva komplexne oblasť informatiky a informačných technológií vo vzdelávaní a vo výskume. Je prvou fakultou na Slovensku s takýmto poslaním.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Fakulta informatiky a informačných technológií

    Základné, stredné, vysoké školy

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý