SW Tester (white box)

    0 185

    1996318

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-03 15:08:55

    • IT analytik
    • IT tester

    • Informačné technológie

    Pozícia je vhodná aj pre absolventa, ktorý už pracoval na komerčnom projekte v oblasti testovania softvéru a baví ho technické testovanie.

    Úlohy:
    – Zodpovednosť za všetky typy testov v rámci procesu vývoja softvéru (unit, funkčné, integračné, UAT, regresné, load a benchmark testovanie)
    – Návrh testovacích prípadov, testovacích scenárov
    – Priprava testovacich nastrojov
    – Priprava testovacieho prostredia, kontrola a aktualizácia
    – Analýza testovacích incidentov, dokumentácia a reportovanie
    – Kontrola a aktualizacia dokumentácie k testom, vyhodnocovanie a reportovanie
    – Kontrola a aktualizacia testovacích nástrojov, definovanie a vedenie zmenových požiadaviek
    – Definovanie testovacích a akceptačných kritérií
    – Návrh, organizacia a vedenie inštalačných poziadaviek
    – Konfigurácia systému pre management platobnych kariet (filesystem, databaza)
    – Certifikačné testovanie a vseobecna podpora certifikacneho procesu
    – Návrh a údržba dokumentácie
    – Manažment kryptografických kľúčov
    – Spolupráca s inými tímami (vývojári, analytici, konfigurátori a support tímy)

    Požiadavky na uchádzača

    – Znalosť procesu testovania softvérového produktu
    – Dlhodobý záujem pracovať v oblasti testovania
    – Unix (Solaris) platforma – základy
    – Skriptovacie jazyky (Shell/Ruby/Perl) – základy(schopnosť čítať kód)
    – SQL/PL SQL (SQLPlus, PL/SQL Developer, SQL Developer) – základy
    – XML – základy
    – Znalost principov sieťovej komunikácie (client-server, TCP/IP, MQ, …)

    Ďalšie požiadavky a schopnosti:
    – Analytické a logické myslenie
    – Schopnosť riešiť problémy, orientácia na detail, kreatívne myslenie, a myslenie
    outside-the-box,
    – Dobré komunikačné zručnosti a tímový prístup,
    – Spoľahlivosť, schopnosť pracovať samostatne a efektívne
    – Schopnosť čítať a porozumieť technickej dokumentácii v angličtine
    – Schopnosť samoštúdia a získavania poznatkov z dokumentácie

    Vítané znalosti:
    – Znalosť systémov pre management platobnych kariet
    – Znalost HSM (Host Security Module)

    Prečo je u nás dobré pracovať?

    • pretože chceš robiť niečo zmysluplné a užitočné pre ľudí, na niečom, čo denne využívajú.
    • naučíš sa tu to, čo sa doma naučiť nedá:
    o enterprise technológie
    o ako fungujú karty na pozadí, oblasť ku ktorej sa dá pričuchnúť len vo firmách ako RPC
    • práca na projektoch pre medzinárodných klientov – Raiffeisen banky – využívanie angličtiny
    • priateľský prístup a dobrý kolektív, sme na jednej vlne, tykáme si
    • pružný pracovný čas, vďaka ktorému budeš môcť odísť v piatok aj o 14 hod
    • lacnejší úver napríklad na nové bývanie alebo prerábku
    • myslíš na budúcnosť? Budeme ti prispievať na DDS
    • máme tu 30 detí kolegov a organizujeme pre ne akcie
    • rád sa bavíś? To ťa určite budú zaujímať naše teambuildingy
    • postaráme sa o teba finančne aj v ťažkých chvíľach, keď budeš dlhodobo chorý/á
    • pracuješ pre nás dlhšiu dobu? Oddýchni si v rámci nášho sabbatical programu
    • trápne nalinkované benefity u nás nenájdeš – vyber si sám / sama čo ťa zaujíma – kino, knihy, masáže, fitko, jazykové kurzy, joga, kaderníka, vstupy do SPA a ďalšie…

    … u nás sa nudiť rozhodne nebudeš

    Regional card Processing Centre (RPC) is a member of Raiffeisen Bank International a.g., one of the leading bank group in the central and eastern European region (CEE).

    RPC, as a centre of competence for card issuing and payment cards maintenance, is securely processing all transactions originated by the cards of our group banks or banks payment devices. We aim to provide the best reliable solutions for both, debit and credit card national-specific markets, and being flexible to find the right ways to fulfill the customer changing business needs.

    Besides Tatra Banka, we are proud to have among our clients the Raiffeisen Banks from Albania, Austria, Bulgaria, Czech Republic, Croatia, Romania, Serbia, Kosovo and Ukraine, having a continuous customers base growth.

    If you are interested in what is behind paying with a debit/ credit card and you have the relevant expertise and passion, RPC will be happy to employ your skills and give you the opportunity to realize your potential. We support team spirit but also encourage individual development making the best of your talent and ambition.

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Regional Card Processing Centre, s.r.o.

    130

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý