SW & HW support specialist

    0 195

    389308

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-01-19 10:35:41

    • Správca informačného systému
    • Správca počítačovej siete
    • Systémový administrátor

    • Informačné technológie

    Popis práce

    – Linux a Windows administrácia zákazníckych riešení
    – Networking, Routing, VLAN, Firewall

    Požiadavky na uchádzača

    – pokročilú znalosť prostredia Linux
    – pokročilú znalosť Windows
    – znalosť komunikácie v angličtine
    – chuť učiť sa nové veci, zapájať sa aktívne do projektov
    – mať záujem o nové technológie
    – byť samostatný, efektívny a logicky uvažujúci

    – Mladý a príjemný kolektív v rozvíjajúcej sa firme
    – Prístup k zaujímavým technológiám
    – Firemné eventy a teambuildingy
    – Motivačné finančné hodnotenie

    V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na e-mail obchod@canex.sk Váš životopis v slovenskom jazyku.

    Sme jednou z vedúcich spoločností integrujúcich technológie IP kamerových a zabezpečovacích systémov v strednej európe. Naše dlhoročné skúsenosti umožňujú vytvárať výnimočné riešenia pre všetky segmenty trhu. Disponujeme vlastným vybavením softvérových aplikácií zn. WatchSystem.

    Možný dátum nástupu

    Dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Názov spoločnosti

    CANEX, spol. s r.o.

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Windows – pokročilý
    • Počítačové znalosti – programátor
    • MySQL – základy
    • Počítačové znalosti – administrátor
    • Administrácia LAN/WAN – pokročilý