Strojník na betonáreň

    0 1

    3185250

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-09-12 06:58:33

    • Operátor stavebných strojov
    • Stavebný technik
    • Strojník

    • Stavebníctvo a reality

    Miešanie betónových zmesí podľa zadaných receptúr. Bežná údržba a čistenie betonárne. eventuálne objednávanie prísad a prímesí do betónových zmesí u dodávateľov.

    Požiadavky na uchádzača

    Hľadáme motivovaných zamestnancov, ktorí majú chuť sa učiť nové zaujímavé veci. Základné počítačové znalosti je podmienkou. Prax v odbore betonár je výhodou.

    Máme výrobu v dvoch pobočkách na Slovensku a to v Štúrove a v Želiezovciach. Ubytovanie je pre zamestnancov, ktorý dochádzajú zadarmo. Plat na Slovensku 600,- až 1000,-EUR v čistom a samozrejme stravné lístky. Nových zamestnancov zaškolíme. Práca je rozmanitá, nakoľko ide o výrobu na špeciálnych panelov. V prípade záujmu možnosť kariérneho rastu.

    Horeuvedený bruto plat je na zákazkách v Nemecku. Práca nie je jednotvárna, ale rozmanitá, nakoľko ide o výrobu špeciálnych panelov. Ubytovanie na robotníckej ubytovni. Cesta do zahraničia na služobných autách. Ubytovanie a cesty uhrádza zamestnávateľ.

    Spoločnosť sa zaoberá spracovaním betonárskej ocele (ohýbanie, rezanie a zváranie) ako aj kompletnou dodávkou špeciálnych ako aj malosériových panelov, včítane montáže na stavbe.

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    YSSEL CONTRACTING, s.r.o.

    25-49 zamestnancov

    Stavebný priemysel