Stolár | Asztalos

    0 120

    2032378

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-09 08:41:39

    • Čalúnnik
    • Konštruktér
    • Montážnik/montér
    • Nábytkár
    • Stolár

    • Drevospracujúci priemysel
    • Stavebníctvo a reality

    Popis práce

    Tvoriť z dreva (rezanie, hoblovanie, brúsenie, leštenie … )
    Aktivovať v sebe kreatívca, kutila

    Požiadavky na uchádzača

    Bezpodmienečne požadované vlastnosti
    – zdravý rozum
    – trpezlivosť
    – chuť sa zlepšovať v oblasti pôsobenia
    – vedieť si priznať chyby

    Nie nutné, ale môžu byť výhodou
    – skúsenosti v drevoobrábaní
    – skúsenosti v povrchovej úprave (lakovanie, leštenie)
    – technické kreslenie

    Počet odpracovaných hodín a skúsenosti sa dajú nahradiť vôlou a odvahou.
    Výučný list nie je nutnou podmienkou.
    Pozícia je vhodná aj pre mladých učňov.

    -žiadna monotónna výroba, stále niečo jedinečné
    -tvorba v kolektíve s veľkými skúsenosťami
    -pravidelná výplata
    -mladý kolektív

    Podrobnejsie informácie na https://inhiro.com/job/id/2662

    Staronová rodinná firma pôsobiaca v segmente výroby nábytku. Naším cieľom v najbližších rokoch je vybudovanie nových partnerstiev a vstup aj do iných segmentov. Do tímu hľadáme šikovných a odvážnych ľudí, ktorí budú spolu s nami napredovať.

    Možný dátum nástupu

    01.05.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • študent strednej školy
    • základné vzdelanie

    Názov spoločnosti

    INPOSTOL s.r.o.

    4

    Spracovanie dreva, výroba nábytku