Ste čerstvý absolvent? Máte záujem o získanie pracovných skúseností ako Operátor zváracieho laboratória? Hľadáme možno práve Vás!

    0 66

    1414169

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-05-05 14:52:48

    • Technológ

    • Automobilový priemysel

    Popis práce

    Rezanie vzoriek.
    Vykonávanie deštruktívnej trhacej skúšky.
    Označovanie vzoriek.
    Príprava vzoriek.
    Brúsenie a leštenie vzoriek.
    Príprava reportov z deštrukčných skúšok.
    Podpora pre makrografiu.
    Vyhodnocovanie deštrukčných skúšok.
    Príprava vzoriek pre makrografickú skúšku.
    Makrografická analýza.

    Požiadavky na uchádzača

    – organizačné schopnosti, vedieť si určiť priority, predvídať prípadné problémy, sebadisciplína, flexibilita a adaptabilita, odolnosť voči stresu, samostatnosť

    Ak Vás táto pracovná ponuka zaujala a spĺňate požiadavky uvedené v inzercii, zašlite, prosím, svoj životopis elektronicky na hr_presov@lear.com, príp. poštou na adresu LEAR Corporation Seating Slovakia s.r.o., Solivarská 1/A, 080 01 Prešov.
    Všetkých uchádzačom o obsadenie uvedenej pracovnej pozície ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovaní budú iba kandidáti, ktorí spĺňajú požiadavky uvedené v ponuke.
    Za pochopenie ďakujeme.

    Lear Corporation je jeden z najväčších dodávateľov automobilových interiérov na svete. Lear Corporation dodáva kompletné sedacie systémy, elektronické produkty a elektrické rozvádzacie systémy. Hlavné sídlo spoločnosti je v USA.

    Možný dátum nástupu

    15.05.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Lear Corporation Seating Slovakia s.r.o. (Prešov)

    Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý