Stavebný inšpektor – odborný radca

    0 54

    2721391

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-09-12 11:25:39

    • Stavebný inžinier

    • Stavebníctvo a reality

    Hlavný štátny stavebný dohľad nad uskutočňovaním stavieb v oblasti územného plánovania a stavebného poriadku s pôsobnosťou v príslušnom územnom obvode v rámci Slovenskej republiky vykonávaný štátnym zamestnancom.

    Požiadavky na uchádzača

    komunikácia, tímová práca, analyzovanie a riešenie problémov, samostatnosť

    pružný pracovný čas

    Doklady potrebné k výberu zašlite prosím do 27. 9. 2016 pod značkou V 2/2016 BB
    • písomná žiadosť o zaradenie do výberu
    • profesijný štruktúrovaný životopis
    • motivačný list
    • kópia vysvedčenia, diplomu alebo iného rovnocenného dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní, ktorým uchádzač preukazuje dosiahnutie požadovaného stupňa vzdelania
    • kópia výpisu z registra trestov nie staršieho ako tri mesiace
    • písomné čestné vyhlásenie o spôsobilosti na právne úkony v plnom rozsahu
    • písomné čestné vyhlásenie o ovládaní štátneho jazyka
    • písomné čestné vyhlásenie o štátnom občianstve Slovenskej republiky alebo iného členského štátu Európskej únie alebo štátu, ktorý je zmluvnou stranou Dohody o Európskom hospodárskom priestore alebo Švajčiarskej konfederácie
    • písomné čestné vyhlásenie o tom, že je zdravotne spôsobilý na vykonávanie štátnej služby
    • písomné čestné vyhlásenie o pravdivosti všetkých údajov uvádzaných v žiadosti, v diplome, vo vysvedčení, alebo v inom predloženom doklade alebo v predloženej listine
    • písomný súhlas dotknutej osoby so spracovávaním svojich osobných údajov za účelom výberu, v súlade s ustanoveniami zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov

    osobitný orgán štátnej stavebnej správy, prostredníctvom ktorého vykonáva Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja hlavný štátny stavebný dohľad

    Možný dátum nástupu

    01.10.2016

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa

    Názov spoločnosti

    Slovenská stavebná inšpekcia

    25

    Štátna správa, verejná správa a samospráva