Správce počítačové síťe

    0 122

    2088773

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-20 15:38:02

    • Elektrotechnik
    • Správca počítačovej siete

    • Elektrotechnika a energetika
    • Informačné technológie

    Schopnost na instalaci sítového kable ve fabrice. Je vyhodně, kdo má hodně práxi instalace sítového kable. Nutně držba elektrického potvrzení(Osvědčení).

    Požiadavky na uchádzača

    Náše společnost hledá zaměstanance nejvíc kdo má shcopnosti i znalostí i práxi na tuto oboru. Zarovéň to by bylo nejlepší kdo má CHUŤ na práci a snahy se učít.

    Spoločnosť WHY FIRST s.r.o. sa venuje inštaláciám dátových a slaboprúdových sietí vo výrobných halách spolu s inštaláciou a konfiguráciou aktívnych sieťových prvkov. S tým súvisí aj podpora, servis a údržba týchto sietí a zariadení pre našich zákazíkov.

    Možný dátum nástupu

    01.05.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    WHY FIRST s.r.o.

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Slovenský jazyk – materinský jazyk