Správca technickej administratívy

    0 114

    2102480

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-05-05 09:00:04

    • Administratívny pracovník, referent
    • Elektrotechnik
    • Procesný inžinier
    • Technológ

    • Administratíva
    • Elektrotechnika a energetika
    • Výroba

    Popis práce

    Hlavnými úlohami a zodpovednosťami na danej pozícii sú:
    – príprava a implementácia pracovných inštrukcií
    – realizácia školení spojená s implementáciou pracovných inštrukcií pre výrobu
    – zabezpečovanie a spravovanie technickej dokumentácie
    – komunikácia s oddelením vývoja ohľadom zmien v technickej dokumentácii
    – implementácia zmien v technickej dokumentácii
    – podieľanie sa na navrhovaní balance a layout liniek
    – navrhovanie zlepšení výrobných procesov s cieľom zvýšenia efektivity a kvality produktu
    – realizácia procesných školení

    Požiadavky na uchádzača

    – prax na podobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti – výhodou
    – základná znalosť CAD softvérov
    – minimálne mierne pokročilá znalosť anglického jazyka, nemecký jazyk výhodou
    – skúsenosť s technickou výkresovou dokumentáciou – schopnosť čítať technické výkresy
    – technické myslenie
    – analytické a logické myslenie
    – samostatnosť a zodpovednosť voči zvereným úlohám
    – proaktívny prístup k práci, ochota prispievať návrhmi na zlepšenie

    – stabilná medzinárodná spoločnosť
    – mladý kolektív, príjemné pracovné prostredie
    – možnosť prispievať vlastnými návrhmi, aktívne ovplyvňovať procesné riadenie
    – zamestnanecké benefity – športové a rehabilitačné služby, príspevky a pod.

    Vaše životopisy v slovenskom, prípadne anglickom jazyku prosím zasielajte ako reakciu na ponuku, alebo priamo na tatiana.kovacova@nmb-minebea.com. Reakciou na ponuku dávate automaticky súhlas spoločnosti NMB – Minebea Slovakia s.r.o. so spracovaním Vašich osobných údajov.

    Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu. Kontaktovať budeme iba kandidátov najviac zodpovedajúcich požiadavkám a nárokom danej pozície.

    Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa kompletizáciou elektromotorčekov pre automotive a iné priemyselné využitie.

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    NMB-Minebea Slovakia s.r.o.

    170

    Elektrotechnický priemysel

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • IBM Lotus Notes – základy