Spracovateľ sporenia a úverov – doba určitá

    0 118

    2078614

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-13 11:05:43

    • Administratívny pracovník, referent
    • Úverový špecialista

    • Administratíva
    • Bankovníctvo

    • spracovanie agendy zmien zmlúv o stavebnom sporení pre fyzické osoby
    • spracovanie agendy súvisiacej so schvaľovaním úverov: rozhodovanie o poskytnutí, resp. zamietnutí stavebných úverov alebo medziúverov v celom rozsahu
    • spracovanie agendy súvisiacej s vysporiadaním úverov: rozhodovanie o realizácii, resp. nerealizovaní výplaty úverových prostriedkov zo stavebných úverov a medziúverov
    • spracovanie agendy súvisiacej so zmenou v úvere po jeho schválení: rozhodovanie o schválení, resp. zamietnutí zmeny pôvodných náležitostí schválených stavebných úverov a medziúverov
    • organizácia a realizácia odborných školení
    • účasť na projektoch zavádzania zmien

    Požiadavky na uchádzača

    • SŠ alebo VŠ vzdelanie ekonomické
    • znalosť produktu stavebného sporenia vítaná
    • skúsenosti s prácou v bankovej inštitúcii výhodou
    • skúsenosti s prezentovaním výhodou
    • dobré komunikačné schopnosti
    • schopnosť zvládať stresové situácie
    • ochota sústavne sa vzdelávať

    • pracovné miesto je obsadzované na dobu určitú – zastupovanie za materskú, resp. rodičovskú dovolenku
    • životopis, motivačný list s udaním pracovnej pozície a súhlas so spracovaním osobných údajov prosíme zaslať e-mailom alebo poštou
    • pri žiadostiach zaslaných e-mailom vyznačte do kolónky predmet/subject názov pozície, o ktorú sa uchádzate

    Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Z technických dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ostatné žiadosti spolu so životopismi, ktoré nebudú vyžiadané späť do 1 mesiaca po uzavretí výberového konania, budú vymazané a skartované v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

    špecializovaná banka na podporu bývania

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Prvá stavebná sporiteľňa a.s.

    Bankovníctvo, peňažníctvo

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý