Spolupracovník na finančný predaj

    0 109

    2088584

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-20 13:47:13

    • Finančný poradca

    • Ekonomika, financie, účtovníctvo

    – Analýza finančných informácií, určovanie stratégií, pri ponúkaní produktov a služieb, aby sme mohli klientom dosiahnuť ich finančné ciele.
    – Poskytovať klientom informácie spojené s cieľmi a detailmi finančných produktov a služieb
    – Budovanie a udržiavanie klientskej databázy
    – Udržiavanie pravidelného kontaktu s klientmi ze účelom zistenia či boli uskutočnené zmeny v ich finančnej situácii a či boli dosiahnuté ich finančné ciele.

    Požiadavky na uchádzača

    – Zabezpečenie objektívnych finančne orientovaných a individuálnych stratégií v spotrebiteľských segmentoch, ktoré vyžadujú vysokú kvalitu služieb

    – Kandidáti musia byť mimoriadne motivovaný, s dobrými pracovnými návykmi a želaním plánovať a zastrešovať svoje finančné futursy.
    – Vynikajúce komunikačné schopnosti a vysoké sebavedomie a dôvera vo svoje schopnosti sú nutnosťou
    – Nie je nutné mať finančné či ekonomické vzdelanie, v spoločnosti SLOVAK MARKETING RESEARCH získate adekvátne firemné vzdelanie od našich finančných špecialistov a zabezpečíme vám komplexné vedomosti a skúsenosti v našej oblasti pôsobenia-

    – Atraktívne príjmy
    – Školenia
    – Možnosť kariérneho postupu na riadiacu pozíciu

    Hľadáme vysoko motivovaných ľudí, ktorý sa chcú rozvíjať v oblasti finančných služieb a s našou podporou sa môžu stať súčasťou serióznej a váženej spoločnosti. Pracovné prostredie je dynamické a energické. Ak máte radi výzvy, ste ambiciózni a hľadáte zaujímavú prácu, tak ste u nás na správnom mieste.

    Slovak Marketing Research s.r.o je sprostredkovateľ finančných služieb pracujúci pre firmy a klientov s cieľom pomôcť určovať ich finančné ciele, prostredníctvom finančných stratégií, investičných služieb a spravovania rizika.
    SMR je mladá a rýchlo rastúca spoločnosť , ktorá pracuje s najväčšími finančnými inštitúciami vo svete, prevažne v USA.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Slovak Marketing Research s.r.o

    Iné neuvedené oblasti

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Slovenský jazyk – materinský jazyk
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý