Špeditér

    0 82

    2382658

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-01-06 15:22:30

    • Dispečer
    • Disponent
    • Špeditér

    • Doprava, špedícia, logistika

    * Organizovanie, riadenie a koordinácia dopravy tovaru klienta v rámci EU s ohľadom na hospodárnosť, kapacitu a terminované požiadavky klientov
    * Aktívne vyhľadávanie prepravných a obchodných príležitosti
    * Príjem a vybavovanie objednávok, dohliadanie na priebeh dopravy
    * Prevzatie a kompletné spracovanie objednávky od zákazníka
    * Sledovanie priebehu prepravy (permanentné spojenie so zákazníkmi, vodičmi,dopravcami, resp. špeditérmi a flexibilne riešenie vzniknutých problémov
    * Komunikácia so zákazníkmi a dopravcami v cudzom jazyku
    * Kontrola dokladov súvisiacich s realizáciou prepráv
    * Riešenie reklamácii
    * Komunikácia s vodičmi

    Požiadavky na uchádzača

    Schopnosť pracovať v tíme aj samostatne
    * Konštruktívny prístup k riešeniu problémov
    * Schopnosť rýchlo sa rozhodovať
    * Dobré komunikačné zručnosti
    * Schopnosť pracovať v stresových situáciách
    * Prax v danej oblasti
    * Tímový hráč, precíznosť, presnosť, orientácia na detail
    * Vlastná databáza dopravcov výhodou
    * Lojálnosť voči firme

    * Mladý a dynamický kolektív
    * Zaujímavá a stabilná práca
    * Adekvátne platové ohodnotenie
    * Možnosť profesionálneho rastu a sebarealizácie

    Životopis so žiadosťou posielajte na d.pihulic@gmail.com budem vás kontaktovať

    Firma sa zaoberá medzinárodnou a vnútroštátnou prepravou tovaru od roku 2004. Zabezpečujeme prepravu tovaru od 1kg do 24ton .Disponujeme vlastným vozovým parkom .

    Možný dátum nástupu

    01.02.2016

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Donát Pihulič

    Doprava, logistika

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Fakturácia – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – základy