Špecialista údržby Pa a MaR

    0 130

    2102676

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-05-05 12:13:49

    • Elektrikár

    • Elektrotechnika a energetika

    Samostatne, tvorivo a komplexne vykonáva a zabezpečuje práce opravárenského a montážneho charakteru v oblasti údržby PA MaR techniky, technologických procesov vo výrobných strediskách.
    Zodpovedá za vykonávanie kompletnej údržby zariadení PA a MaR techniky v zmysle platných noriem.
    Zabezpečuje prípravu s vykonávanie PPO a GO, skupín, podskupín vrátane návrhov na zefektívnenie týchto činností
    Zisťuje príčiny porúch strojných zariadení, vrátane prvotnej evidencie o jednotlivých opravách ako podklad pre ich vyhodnotenie.
    Zabezpečuje činnosť údržby PA a MaR, tak aby boli minimalizované prestoje výrobných zariadení a nákladovosť opráv akcií.
    Podieľa sa na príprave a realizácii investičných akcií a rozvojových akcií údržby v oblasti PA a MaR techniky

    Požiadavky na uchádzača

    Práca vo výškach,
    Práca s PC – WORD, EXCEL, ESO,
    Pracovná flexibilita, tímová práca, zodpovednosť
    Manuálna zručnosť

    Svoje životopisy zasielajte mailom alebo poštou na uvedenú adresu. V prípade mailu uveďte názov pozície do predmetu Vašej správy. Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak odpovedať budeme len kandidátom pozvaným na osobný pohovor. Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.Z. o ochrane osobných údajov.

    Výroba a predaj hygienického papiera a výrobkov z hygienického papiera (toaletný papier, papierové vreckovky, papierové obrúsky)

    Možný dátum nástupu

    Asap

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Názov spoločnosti

    SHP Harmanec, a.s.

    430

    Výroba celulózy, papierenských výrobkov

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý