Špecialista pre turbíny a regulácie

    0 248

    1466704

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-08-31 09:01:12

    • Projektant

    • Strojárstvo

    – posudzovanie a navrhovanie usporiadanie vodných stavieb pre optimálnu aplikáciu alebo modernizáciu technológie,
    – navrhovanie a projektovanie strojnej technológie,
    – participácia pri výkone odborných obhliadok miesta, stavieb a zariadení za účelom posudzovania a navrhovania,
    – spolupráca pri stanovení koncepčného a technického riešenia zákaziek,
    – vypracovanie základných realizačných harmonogramov,
    – sledovanie a implementácia súvisiacich predpisov, noriem, špecifických podmienok.

    Požiadavky na uchádzača

    – prax alebo vzdelanie v oblasti hydroenergetiky nutné
    – zodpovednosť, dôslednosť a flexibilita,
    – samostatnosť pri riešení úloh, logické myslenie, spoľahlivosť

    – perspektíva profesionálneho aj osobnostného rastu,
    – bohatý sociálny program
    – vzdelávacie aktivity

    Spoločnosť STM POWER a. s. bola založená v roku 2001. Základný zámer vychádzal z pôvodného záujmu zakladateľov vytvoriť spoločnosť, ktorej činnosť bude orientovaná na poskytovanie služieb v oblasti hydrotechniky. Tento záujem určil hlavné ciele a rozsah prvotného podnikateľského zámeru založeného na modernizácii, rekonštrukcii, oprave a výrobe strojných zariadení pre vodné elektrárne a vodné diela (stavby). Znalosť prostredia a prenesené dlhoročné odborné skúsenosti boli predpokladom rýchleho rozvoja spoločnosti.
    Po krátkom čase pôsobenia na trhu spoločnosť rozšírila oblasť podnikania o sektor jadrovej energetiky. V súčasnosti sa okrem vodnej a jadrovej energetiky spoločnosť zaoberá aj tepelnou energetikou a obnoviteľnými zdrojmi energie.

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    STM POWER

    100

    Ostatná priemyselná výroba

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý