Špecialista pre obstarávanie

    0 124

    2043185

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-10 09:35:34

    • Nákupca
    • Technológ

    • Automobilový priemysel
    • Obchod

    Popis práce

    – Obstarávanie materiálu pred masovou výrobou
    – Riadenie dodávateľských vzťahov, hodnotenie dodávateľov, audit
    dodávateľov
    – Riešenie problémov s kvalitou
    – Tvorba cien
    – Tvorba reportov podľa potrieb nadriadeného
    – Spolupráca s ostatnými oddeleniami
    – Anglický jazyk – denná aktívna komunikácia

    Požiadavky na uchádzača

    – SAP advantage
    – communication in English
    – Loyalty

    -Very unique opportunity to establish your career while you are participate in managing such a huge investment in Slovakia.
    -Possibility of education by company support.
    -Young team.
    -Multi-cultural working environment.
    -Motivation system

    V prípade ak neuvediete nasledovný súhlas so spracovaním osobných údajov, tieto budú následne skartované.
    Podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov dávam týmto súhlas na spracovanie a uchovanie mojich osobných údajov na dobu neurčitú alebo do písomného odvolania spoločnosti Mobis Slovakia s..r. o., Mobis ulica 1, 013 02 Gbeľany. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tym, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely vedenia databázy uchádzačov o zamestnanie.
    Pozývame iba vhodných kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky.
    Vaša žiadosť a poskytnuté osobné údaje budú v spoločnosti evidované po dobu 6 mesiacov a následne budú zlikvidované. Zároveň Vás žiadame o zasielanie prípadných zmien Vašich osobných údajov počas uvedeného obdobia. Kópie úradných dokladov, ktoré obsahujú Vaše osobné údaje nezasielajte.
    Pokiaľ bude Vaša žiadosť posúdená ako bezpredmetná, to znamená, že nespĺňate požadované kritéria, budú Vaše osobné údaje zlikvidované okamžite.

    Mobis Slovakia s.r.o in tandem with Kia Motors move to build a plant in Slovakia to aggressively advance into the European market. Hyundai Mobis established Mobis Slovakia (MSS) to supply modules and bumpers to locally manufactured Kia Motor on a Just In Sequence (JIS) & Just In Time (JIT) basis. The corporation was established in February 2004 and in May 2006 production lines and facilities were completed. In November 2006 Mobis Slovakia began producing and suppluing three key modules for Kia cars manufactured by Kia Motors to advance into the European market. Mobis Slovakia is doing a key role in central Europe to lead the world auto parts industry of the 21st century by entering the group of the global top 10 as the representative Korean parts manufacturer.

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa

    Názov spoločnosti

    Mobis Slovakia s.r.o.

    1600

    Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý