Špecialista obchodu

    0 29

    1097130

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-17 15:53:42

    • Controller
    • Obchodný analytik
    • Obchodný referent
    • Referent odbytu

    • Ekonomika, financie, účtovníctvo
    • Obchod

    Popis práce

    – vykonáva administratívne činnosti na podporu predaja
    – tvorba analýz, grafov trendov vývoja
    – starostlivosť o pridelených zákazníkov
    – vypracovávanie cenníkov
    – sledovanie denného predaja
    – príprava podkladov pre obchodné rokovania a tvorbu plánov predaja
    – vyhodnocovanie plnenia uzatvorených obchodných zmlúv a akcií na podporu predaja

    Požiadavky na uchádzača

    – prax na podobnej pozícii – výhodou
    – skúsenosti s EDI komunikáciou – výhodou
    – výborná znalosť Microsoft Excel, Word, PowerPoint – nevyhnutnosťou
    – zodpovednosť a dôslednosť
    – flexibilita, samostatnosť,
    – komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
    – analytické myslenie

    Prosperujúca spoločnosť so stabilným postavením na Slovenskom aj Českom trhu hľadá dynamického kolegu do tímu, ktorému vieme ponúknuť:
    – istotu, dlhodobé zamestnanie,
    – možnosť rozvíjať svoje skúsenosti a vedomosti,
    – ústretový kolektív.

    Životopisy prosím zasielajte elektronicky mailom na uvedenú adresu a do predmetu správy uvádzajte názov pozície, o ktorú sa uchádzate. Životopisy zasielané poštou nebudú do výberu zaradené.
    U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov.

    Súhlasím, aby spoločnosť PENAM SLOVAKIA, a. s. so sídlom Štúrova 74/138, 949 35 Nitra spracovával moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce, t. j. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, poskytovaním tretím osobám, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 428/ 2002 Zb. o ochrane osobných údajov, po dobu 6 mesiacov.

    Prijmite naše ospravedlnenie, vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom, preto budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky. V prípade, že Vás do 2 týždňov od zaslania Vášho životopisu telefonicky neskontaktujeme, žiaľ nepostúpili Ste do užšieho výberového konania a želáme Vám veľa úspechov v budúcnosti pri inej pracovnej pozícii.
    Za pochopenie Vám ďakujeme.

    PENAM SLOVAKIA, a. s. patrí medzi popredných výrobcov a predajcov bohatého sortimentu potravinárskych výrobkov. Spoločnosť rozdeľuje svoje ponúkané produkty do 3 základných skupín – pekárenských, cukrárskych a mlynských výrobkov.
    Je súčasťou KONCERNU AGROFERT a dcérskou spoločnosťou PENAM, a. s. – Česká Republika.

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    PENAM SLOVAKIA, a.s.

    Ostatná priemyselná výroba

    Znalosti

    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Fakturácia – pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Internet (e-mail, www) – pokročilý