Software Developer (C++)

    0 136

    2033050

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-02 16:01:39

    • Programátor
    • Softvérový inžinier
    • Systémový inžinier

    • Informačné technológie

    Pre nášho klienta- medzinárodnú výrobnú spoločnosť –hľadáme Programátora riadiacich systémov, ktorý bude zodpovedať za:

    • Vypracovanie zákazkovo špecifického riadiaceho programu
    • Špecifikácia, koncept, vývoj SW, test a dokumentácia jednotlivých SW modulov
    • Test SW modulov, spustenie do prevádzky na Simulátore alebo priamo na sériovo vyrábaných strojoch vo výrobe alebo priamo u zákazníka
    • Podpora pri dotazoch zo strany zákazníka a nastavovača – Second & Third Level Support
    • Posúdenie technických realizácií – optimalizácia SW

    Požiadavky na uchádzača

    – C++ – pokročilý
    – Objective C
    – dobré znalosti SPS programovania podľa IEC 61131
    – skúsenosti s objektovo orientovaným programovaním
    – skúsenosti s real-time operating system
    – znalosť nemeckého jazyka podmienkou
    – Know-How s integrovaným softvérovým inžinierstvom
    – dobré logické myslenie
    – základné znalosti Simatic – Step7, WinCC Flexible vyhodou
    – schopnosť tímovej práce, komunikatívnosť

    – zaujímavé a stabilné miesto v zahraničnej spoločnosti
    – možnosť participovať na zaujímavom a medzinárodnom unikátním projekte
    – vzdelávací program
    – motivujúce finančné ohodnotenie
    – práca s najnovšími technológiami

    V prípade záujmu nám prosím zašlite emailom Váš životopis prostredníctvom doleuvedeného linku. Každý uchádzač bude informovaný o možnostiach osobného pohovoru i v prípade negatívnej spätnej väzby.
    Poprosím Vás o priloženie tohto textu k Váš emailu/listu:
    Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti DRILL B.S., spol. s r.o., so spracovaním svojich osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zak. c. 428/2002 Zb. zákona o ochrane osobných údajov v platnom znení.
    V prípade Vašich otázok ma môžete kontaktovať telefonicky (nižšie) alebo mailom: veronika@drill.sk

    V prípade, že pozícia nie je relevantná Vašim skúsenostiam alebo predstavám, napriek tomu nám dovoľte asistovať pri hľadaní vhodnej práce.
    Možnosti:
    – Ak chcete byť kontaktovaný/á s relevantnými voľnými pozíciami našou spoločnosťou Drill B.S., zašlite nám Váš životopis, so súhlasom so spracovaním osobných údajov. Váš životopis zaradíme do databázy, prípadne budete obratom oslovený/á s vhodnou pracovnou ponukou
    – Prezrite si pozície, obsadzované našou spoločnosťou DRILL B.S., na www.drill.sk

    DRILL ponúka širokú škálu služieb:
    – Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
    – Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
    – Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    DRILL B.S. spol. s r.o.

    65

    Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý