Softvérový tester

    0 138

    1938756

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-02-10 11:02:42

    • IT tester
    • Programátor

    • Informačné technológie

    Plánovanie menších častí systémových a akceptačných testov a koordinácia vykonávania týchto testov.
    Poskytovanie požiadaviek na testovanie IT systémov.
    Pripravovanie testovacích výstupov podľa projektového plánu.
    Spolupráca s vedením projektov a odporúčanie testovacej techniky s ohľadom na prácnosť, prínosy a trvanie.
    Identifikácia vylepšenia v testovacích procesoch a asistencia pri ich zavádzaní.
    Informovanie o rizikách spojených s testovaním a plnením harmonogramu testovania.
    Poskytovanie poradenstva a vedenie kolegov v špecifických oblastiach testovania.
    Príprava testovacích scenárov a testovacích dát.
    Vykonávanie testovania a asistencia pri akceptačných testoch.
    Navrhovanie, implementácia a vykonávanie automatizovaných testov (regresné a výkonnostné).

    Požiadavky na uchádzača

    Prax na pozícii veľkou výhodou, ale pozícia je vhodná aj pre šikovného absolventa.

    Zaujímavá práca na významných projektoch pre veľkých zákazníkov v oblasti energetiky.
    Odborné vzdelávanie, osobný a profesionálny rozvoj.
    Podpora jazykového vzdelávania.
    Perspektíva profesionálneho rozvoja a kariérneho rastu.
    Prístup k najnovším IT technológiám.
    Nadpriemerné finančné ohodnotenie a balík benefitov podľa dosahovaných výsledkov.
    Zázemie významnej a stabilnej spoločnosti zameranej na kvalitu.
    Firmou podporované športové aktivity.
    Individuálny prístup k zamestnancom.
    Výborný tím po odbornej i ľudskej stránke zameraný na zodpovednosť.
    Sociálne výhody – finančné odmeny pri zvýšení kvalifikácie
    Vernostné odmeny za odpracované roky, doplnkové dôchodkové sporenie.
    Flexibilný pracovný čas.

    Sféra, a.s. je softvérová spoločnosť dodávajúca informačné systémy pre veľké spoločnosti. Spokojnosť zákazníkov dosahujeme poskytovaním komplexnej podpory vo všetkých krokoch životného cyklu informačných systémov.

    Používanie progresívnych technológií zabezpečujeme kvalifikovaným tímom, spoluprácou a partnerskými vzťahmi s poprednými svetovými dodávateľmi informačných technológií. Všetky riešenia ponúkané našou spoločnosťou sú pripravené na očakávaný technologický rozvoj v novom miléniu.

    Pretože dlhoročná prax nás naučila, že kvalitné softvérové riešenie je len jedným z predpokladov úspešnosti informačného systému, veľký dôraz kladieme na poskytovanie kvalitných a komplexných služieb súvisiacich s nasadením a prevádzkou informačného systému. Kvalitné služby môžu poskytovať len pracovníci, ktorí okrem hlbokej znalosti aplikačných programov a systémového prostredia poznajú podrobne pracovnú i odbornú problematiku zákazníkov. Z tohoto dôvodu budujeme pre dlhodobú spoluprácu s veľkými podnikmi tímy špecialistov pre rozhranie profesných požiadaviek a možností informačného systému.

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské II. stupňa

    Názov spoločnosti

    SFÉRA, a.s.

    100

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalostirnrn
    • Anglický jazyk – základy
    • Počítačové znalosti – programátorrnrn
    • C# – základy