Social Media Manager “projekt .digitalcare”

    0 66

    3551576

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2018-12-01 20:53:08

    • Korektor
    • Copywriter

    • Žurnalistika, polygrafia, médiá
    • Marketing, reklama, PR

    Do nášho nového projektu .digitalcare hľadáme skúseného social media managera. Copywriting a sociálne siete a idú spolu ruka v ruke, a preto bude výhodou, ak budeš ovládať aj social. Jedno bez druhého sa dnes nezaobíde a my radi zúžitkujeme aj tvoj bohatý internetový sociálny život.

    Myslíš si, že máš skills, ktoré nás obohatia a zároveň si ochotný nasávať nepokojný ruch agentúrneho kolotoča? Tak potom čítaj ďalej!

    Čo od teba očakávame:

    – si kreatívny a plný nových nápadov
    – máš skvelú slovenčinu, ktorá je zároveň tvojim hobby
    – vieš na počkanie chŕliť obsah, ktorý okrem toho, že dáva zmysel, aj zaujme
    – spravoval si niekedy akúkoľvek sociálnu sieť a ovládaš základy obsahového marketingu
    – nebrániš sa novým skúsenostiam, školeniam či kurzom
    – pracuješ rád samostane, ale si aj skvelým tímovým hráčom so zmyslom pre komunikáciu a humor
    – DDL ti nie sú cudzie, si schopný ich dodržať a ak sa ti čas od času stane, že budeš meškať, informuješ o tom vopred, takže vieme, že sa na teba môžeme spoľahnúť

    Čo bude náplňou tvojej práce:
    – vytváranie obsahov na weby, sociálne siete, newslettre či blogy
    – písanie textov na mieru klientom a ich produktom – inak povedané, budeš vedieť veci popísať tak, že klient bude mať pocit, že to bez teba už nikdy nebude ako predtým
    – tvorbu kreatívnych príspevkov a súťaží
    – vymýšľanie tém na blogy, články a ich následná realizácia
    – vyhľadávanie nových námetov na kreatívne a atraktívne texty
    – sledovanie trendov a noviniek v obore a ich preklápanie do praxe

    Čím naženieš plusové bodíky:
    – Facebook Business Manager a Kontentino pre teba nie sú iba strašidelné slová
    – okrem klasických sociálnych sietí (Facebook, Instagram) si načrel aj do tajov Pinterestu či LinkedInu
    – dokážeš nám, že gramatika okolo teba iba neprešla, ale že si s ňou naozaj zžitý

    Požiadavky na uchádzača

    – Práca s nástrojom Mailchimp výhodou
    – Práca s Facebook Business Manager výhodou
    – Práca s nástrojom Kontentino výhodou
    – Schopnosť práce pod tlakom
    – Asertivita
    – 110% BEZCHYBNÝ PRAVOPIS 🙂

    ✔ Vstup do GOLEM fitness zadarmo
    ✔ Pitný režim (káva, čaj, filtrovaná voda, ovocné sirupy alebo možnosť spraviť si smoothie)
    ✔ Raz za dva týždne PIZZA MIZZA podľa vlastného výberu 🙂
    ✔ Pravidelné finančné a nefinančné odmeny
    ✔ Zľavy u obchodných partnerov spoločnosti a zvýhodnené nákupy elektroniky, kozmetiky a iných tovarov
    ✔ Firemné akcie
    ✔ Preplácanie potrebných školení a odborné vzdelávanie zamestnancov

    Uchádzačov prosíme o zaslanie:

    ✔ Životopisu
    ✔ Priloženú foto považujeme za veľké plus 🙂
    ✔ Krátke „Résumé“ prečo si myslíš, že si pre nás ten pravý/á

    Z dôvodov časovej tiesne si vyhradzujeme právo kontaktovať len vybraných uchádzačov. Vážime si každého jedného uchádzača a ak sme Vás teraz nevybrali držíme Vám palce nabudúce.

    DS Class, s.r.o. je súčasťou skupiny DS Class, ktorá sa už 9 rokov stará o viac ako 150 klientov v rámci Slovenska a EÚ prostredníctvom svojej siete 12 spoločností.

    V našom tíme nájdete viac ako 130 odborníkov a nadšencov, ktorí sa špecializujú na služby v oblasti reklamy, marketingu, PR a s tým súvisiace služby outsourcingu, výroby a cost reduction.

    DS Class zahŕňa činnosť full servisovej reklamnej, public relations a eventovej agentúry. Zabezpečuje tiež vlastnú vydavateľskú a výrobnú činnosť, marketingový outsourcing, obchodnícke služby a zákaznícku starostlivosť.

    Spoločnosť DS Class je NAJATRAKTÍVNEJŠOU AGENTÚROU NA SLOVENSKU za rok 2017 v ankete NAJZAMESTNÁVATEĽ, v ktorej sa umiestnila aj v rokoch 2015 aj 2016.

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    DS Class, s.r.o.

    Reklama a prieskum trhu

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Slovenský jazyk – Expert (C2)